صادقانه ترین افکار در مورد سرم طلای مایع جدید Alpha-H

مادربزرگ شما ممکن است به شما گفته باشد که اتفاق خوبی بعد از نیمه شب رخ نمی دهد ، اما خوشبختانه برای شما ، ما یک استثنای باشکوه و درخشان را از این قانون پیدا کرده ایم. وارد Alpha-H. این برند نوآورانه مراقبت از پوست است که توسط افراد تأثیرگذار و افراد مشهور مورد ستایش قرار می گیرد. با سلام و درود از پایین جاده Goldie ، این مارک به یکی از موارد مورد علاقه ما در تمام Aussie تبدیل شده است و آخرین افت آن یکی از مواردی است که می خواهید در مورد آن بدانید.

Serum Reboot Gold Midnight Gold اولین صنعتی در فناوری ضد پیری است. درست در اینجا در QLD ، چه کسی آن را رد کرده است! به عنوان محصول خواهر کلاسیک فرقه ، تونیک لایه بردار طلای مایع، این سرم جدید یک شبه رونق رونق را به ارمغان می آورد ، ترکیبی از دو بهترین ماده برای نادیده گرفتن نشانه های سن: اسید گلیکولیک و گراناکتین رتینوئید. این فعال کننده های قدرتمند برای ایجاد مجدد سطح و جوان سازی پوست شما کار می کنند ، همه در حالی که چرت می زنید. آنها برای از بین بردن تجمع پوست مرده و همچنین غواصی بیشتر در پوست برای داشتن رنگی چاق و براق یک موهبت مضاعف دارند. این دو ماده ممکن است ستاره های نمایش باشند ، اما برخی از رقصندگان پشتیبان نیز به سختی کار می کنند ، از جمله تقویت کلاژن Tripeptide-5 ، آنتی اکسیدان های تقویت کننده رادیکال های آزاد و گیاهان آبرسانی.

اینجا در Style ، ما کسانی نیستیم که بتوانیم صحبت کنیم و پیاده روی نکنیم. خوشبختانه ، سه نفر از علاقه مندان به پوست ما در اینجا در HQ مجبور به آزمایش این سرم تغییر بازی می شوند. ما افکار صادقانه آنها را در مورد چیز خوب جدید از اینجا گرفته ایم آلفا – ح در زیر

کورتنی | مدیریت محتوا

تا 25 سالگی ، پوست من کاملاً واضح و طبیعی بود. اما پسر ، آیا 25 مثل یک آجر به من ضربه زد. وارد رابطه پر دردسر من با رتینول شوید. به عنوان یک علاقه مند به مراقبت از پوست ، در ذهنم این بود که در سن 25 سالگی زمانی که روند واقعی “پیری” یک درجه بالا برود ، و بنابراین من شروع به آزمایش انواع مختلف فعال و رتینول کردم. و وقتی می گویم “آزمایش” ، منظورم این است که هر شب 2٪ رتینول آزادانه استفاده کنم تا اینکه آکنه کیستیک و لایه برداری پوست ایجاد شود. پس از سانحه.

سه سال سریع به جلو حرکت می کنم و بازگشتم به دنیای رتینول بسیار بی نظیر تر و بسیار کمتر چشمگیر است ، به لطف Alpha H’s Liquid Reboot Serum. پوست خشک و بیابانی من آبرسانی شده است! چاق! درخشان! صاف به عنوان دست انداز کودک! پوست کم پوست دیگر و استفاده از آن در برنامه شبانه روزی (بسیار گسترده) شبانه ام بسیار آسان بود.

اولین چیزی که متوجه آن شدم حالت مورمور شدن پوست من است – نه اینکه این مسئله مرا آزار دهد ، بالاخره همه علاقه مندان به مراقبت از پوست می دانند که این بهترین قسمت است – وقتی شما واقعاً می توانید احساس کنید این کار را انجام می دهد. سوزن سوزن شدن فقط یک یا دو دقیقه طول کشید ، اما نتایج روز بعد چیزی است که واقعا من را فروخته است. گذشته از خشک و رنگدانه ، مهمترین نگرانی پوستی من حساسیت است (اگر قبلاً نمی توانستید بگویید) ، بنابراین من خون آلود شدم تا روز بعد با پوستی صاف ، درخشان و شفاف از خواب بیدار شوم! اگر شما پوست حساسی دارید ، توصیه می کنم فقط یک بار در هفته از آن استفاده کنید (حداقل برای شروع) ، اما به طور کلی ، این یک سرمایه گذاری عالی برای هر کسی است که به دنبال روشن ، روشن و سفت شدن است! فوبیای رتینول = بهبود یافته!

یاس | روزنامه نگار

من دوست دارم چهره ام را میا ترموپولیس (پرنسس جنوویا) بدانم. چرا؟ از آنجا که مانند تغییر مینی میا در فیلم اول ، مجبور نبودم در اوایل بیست سالگی بسیاری از برنامه های مراقبت از پوست خود را تغییر دهم تا نتایج بزرگ را ببینم. بنیاد آنجا بود ، فقط به TLC – و SPF احتیاج داشت! بنابراین ، من وظیفه خودم را پذیرفتم که به اصول اولیه تمیز کردن ، سرم ، مرطوب کردن ، SPF کمک کنم.

سریع به سال 2021 می روم و برنامه کاری من کمی پیچیده تر است. و لایه برداری شیمیایی هفتگی برای من کاملاً ضروری است. به خصوص به این دلیل که من پوستی چرب دارم و متوجه شده ام که این یکی از بهترین روش ها برای کنترل آن است. و گرچه مسلماً ، من با یک اصل رابطه ثابت داشته ام Alpha H طلای مایع سالهاست که جدیدترین محصول آنها – Midnight Reboot Serum – علاقه من را برانگیخته است زیرا # گلایکولیک اسید + # پوست چرب = سعادت عروسی.

هرچند باید بگویم ، اولین باری که آن را روی صورت خود گذاشتم عطر و بویی جالب وجود داشت. یکی فقط می توانم آن را کمی شبیه کباب دودی توصیف کنم؟ نمی دانم چرا فکر کردم آن طور بوی می دهد. ولی! من دریافته ام که بسیاری از محصولات فرموله شده علمی دارای عطر و بویی عجیب هستند. آیا این بدان معنی است که آنها بهتر کار می کنند؟ من استدلال می کنم بله ، زیرا وقتی صبح روز بعد از خواب بیدار شدم – عجب. صورتم را شستم و نمی توانم بگویم که بافت پوست من چقدر صاف بود. و احساس لاغری و سبکی داشت. من سیاهی چشم ندارم ، اما رنگدانه ای دارم و اثرات روشن کننده آن قابل توجه است – حتی شریک زندگی من هم متوجه شده است که چیزی غیرقابل شنیده است.

راستش را بخواهید ، من می توانم در زیر آب در مورد میزان لذت بردن از سرم Midnight Reboot صحبت کنم اما مدت کوتاهی که طول می کشد ، یک مکان دائمی در غرور دستشویی من بدست می آورد و حداقل دو بار در هفته به آن علاقه می کنم!

دینوشکا | روزنامه نگار

به عنوان یک طلا بیش از نقره ای نقره در تمام روز هر روز ، زدن سرم مایکروسافت مایع نیمه شب به صورت من درست است از نظر زیبایی من. من 22 ساله هستم ، بنابراین پوست من هنوز در مرحله گوش دادن به پارامور است ، در حالی که مشغول پیمایش در آنگلست است و کمتر به یک معجزه خسته کننده سن نیاز دارد. اما می خواستم ببینم آیا سرم در بخش تیرگی و رنگدانه ایجاد می شود یا خیر. من انتظار قوام سرم را نداشتم (مثل کره شیری بود) اما چیزی که واقعاً مرا از بین برد رایحه بود. همه بچه های همسایه آسیای جنوبی من در آنجا با Siddhalepa آشنا می شوند – یک مومیایی گیاهی که والدین شما هنگام بیمار بودن زیر بینی شما را اداره می کنند – و Midnight Reboot با همان عطر دودی همان عطر را داشت.

بعد از بررسی هر دو شانه مبنی بر اینکه مادر در حمام کمین نکرده ، پنج قطره سرم را روی پوست تمیز شده خود مالیدم. بر روی قله گونه ها و زیر چشم های من سوزش کمی ایجاد شده بود ، اما تا زمانی که آن را تشخیص می دادم دیگر از بین رفته بود. این محصول یکپارچه به پوست من جذب می شود و یک پایان صاف و سبک ایجاد می کند ، و با تمایل به چربی ، این یک امتیاز بزرگ است. زیر چراغهای فلوئور ، بلافاصله متوجه شدم استخوانهای گونه من توجه ویژه خود را دارند و برای مدت زمان شرم آوری سرم را به عقب و جلو چرخاندم ، و در نور طبیعی ظاهر شدم. در حالی که پس از یک بار استفاده از درخشش همه چیز را می فهمیدم ، من علاقه مند به ادامه سرم هستم و می بینم که این بطری کوچک و عالی چه جادوی دیگری را در فروشگاه ذخیره کرده است!

درباره محدوده مراقبت از پوست Alpha-H بیشتر بدانید اینجا!

و مطمئن شوید که موارد اجتماعی آنها را بررسی می کنید اینجا!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>