شما همه چیز را در Bagels غیر قابل تحمل در تنریف می خواهید

در حالی که در یک تاکسی زرد فریاد می کشید ، نان شیرینی از نظر تاریخی بهتر است با دهان نیمه پر خورده شود ، “هی! من اینجا راه میرم! ” اما آشپزخانه بدون مزخرف جدید تنریف به دانش آموزان شیرینی فروشی نیویورک ، نیوجرسی و مونترال اجازه می دهد تا پول کاربی خود را بدست آورند.

از نوابغ تلفیقی بد بو پشت Zero Fox ، غیر قابل تحمل Bagels می آید: یک قهوه قهوه سیاه و کافه bagel-slinging که در آن اولین لقمه را می خورید و دقیقاً همان چیزی را می خواهید که می خواهید. منوی ساده بیشتر از ترکیب های امتحان شده واقعی ، از The Dealer با خرده کوریزو ، تخم مرغ ، پنیر و پیاز کاراملی ، تا The Gordon با مرغ دودی ، کیمچی و مایو گوچوژانگ یا The Realtor با قارچ دودی ، تخم مرغ ارائه می دهد. ، و پرولون با این وجود یک قانون وجود دارد – اکیداً هیچ تغییری در منو ایجاد نمی شود ، اما با استفاده از bagels این چیز خوبی نیست.

روند کاملاً ساده همچنین در قهوه آنها فیلتر می شود ، جایی که شعار سیاه بهترین است! دو دم عمدتا ساخته شده بصورت دسته ای ارائه می شود: Single-O با اخلاق و همیشه محبوب و جشن مذهبی جدید بریسی ، Almanac. این تیم به لوبیا اجازه گفتگو را داد ، در کنار آب میوه و کامبوچای HRVST ST ، چای مخصوص The Steepery و چای در یک قوطی از East Forged سرو کرد.

هیچ غریبه ای از جوامع New Farm ، Teneriffe و Newstead نیست ، خدمه در Bagels غیر قابل تحمل همه برای افراد محلی هستند و با نیمکت و پاورچین مغازه را بیرون می کشند ، بنابراین می توانید با دیدن نمادهای Woolstores به سنگ زنی بریزید. توجه: این نان شیرینی ها مستقیماً از اجاق خارج می شوند ، بنابراین زود بروید و آنها را گرم کنید!

Bagels غیر قابل تحمل اکنون در ترنس 39 Vernon Terrace باز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>