شش مورد از بهترین تجربه های برف در اطراف استرالیا

هنگامی که به خرد کردن آن در دامنه ها فکر می کنید ، احتمالاً احتمالاً به کشورهایی مانند ژاپن ، سوئیس و کانادا فکر می کنید. هرچند زود برکنار وطن ما نباشید!

فصل اسکی استرالیا در سال 2021 به خوبی و به خوبی آغاز شده است و با سفرهای بین المللی بدون کارت ، هرگز زمان بهتری برای کشف برف در حیاط خانه خودمان نبوده است. ما در اصل بسته بندی را برای شما انجام داده ایم (مقاله ما را در مورد نحوه ضربه زدن به دامنه ها به سبک بررسی کنید) – تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که مهارت های خود را بیاورید ، یا تمایل به یادگیری را داشته باشید. بیایید به دامنه ها بزنیم!

Thredbo | نیو ساوت ولز

با یک رانندگی زیبا به جنوب بروید ، و بلندترین کوه استرالیا ، Thredbo را پیدا خواهید کرد. چه خردکننده فصلی باشید و چه تایمر اول ، چیزی برای همه در Thredbo وجود دارد. Thredbo با داشتن مقدار زیادی از مناطق برفی ، منطقه اختصاصی مبتدیان ، و درس ها و برنامه ها ، مکانی برای یافتن پای برفی شماست. با غروب خورشید ، دهکده پرجنب و جوش رستوران ها ، کافه ها ، کافه ها ، مغازه های خرده فروشی و محل اقامت در پایه کوه مطمئناً شما را سرگرم خواهد کرد.

هلاک کننده | نیو ساوت ولز

Perisher با چهار منطقه تفریحی و بیش از 3000 هکتار زمین قابل تفکیک بهم پیوسته برای گشت و گذار ، زمین بازی اسکی بازان و اسنوبرد بازان است. درسهایی برای کمک به مبتدیان در تسلط بر اصول اولیه ، یا برای بانوان برفی باتجربه تر ، جهت کاوش در چهار منطقه تفریحی پریشر در دسترس است. هنگامی که خورشید غروب می کند ، اوقات خوب متوقف نمی شوند – از ژوئن تا سپتامبر ، اسکی بازان مشتاق می توانند آن را در زیر ستاره هایی با اسکی شب برنامه ریزی شده حک کنند. دسترسی به چشم اندازهای بی نظیر و رستوران های برفی نیز بخشی از تجربه Perisher است. شما هرگز مجبور نخواهید شد (یا بخواهید!) از Perisher خارج شوید ، از محل اقامت در محل گرفته تا داروخانه و سوپرمارکت ، همه چیزهایی که برای یک تجربه امن و لذت بخش از برف نیاز دارید در آنجاست.

Falls Creek | ویکتوریا

Falls Creek که تیم ملی کراس کانتری استرالیا است ، مطمئناً حتی با تجربه ترین اسنوبوردها و اسکی بازان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. با بیش از 450 هکتار زمین قابل کنترل ، 90 دویدن و 14 آسانسور ، چیزی مناسب هر اسکی باز و اسنوبورد وجود دارد. اسکی داخل و اسکی خارج امکان دسترسی آسان به دامنه ها را از صبح تا شب فراهم می کند. Falls Creek با ارائه آموزش های اسکی و اسنوبورد ، پارک های زمینی ، اسکی روی زمین و اسکی شب ، همه چیز را در اختیار شما قرار می دهد تا شما را در طول روز (و شب) خرد کنید.

کوه هاتهام | ویکتوریا

کوه هوتهام که به عنوان “پایتخت پودر” استرالیا شناخته شده است ، بالاترین میزان بارش سالانه برف ویکتوریا ، مناظر پانوراما و 320 هکتار زمین اسکی را در خود جای داده است – این واقعاً بهشت ​​یک اسم حیوان دست اموز برفی است! چیزی شبیه شروع صبح با اسکی در طلوع آفتاب در بالای بالاترین استراحتگاه ویکتوریا و پایان روز با Après در یکی از 20 رستوران یا بار در پایگاه دهکده وجود ندارد. با فعالیت هایی مانند اسلحه و اسنوبورد و اسنوبورد ، در کوه هاتهام از فعالیت هایی مانند اسلحه با تور ، سورتمه سواری و اتومبیل برفی لذت ببرید.

کوه بولر | ویکتوریا

افراد مبتدی و حرفه ای هرگز خسته نخواهند شد ، بیش از 300 هکتار زمین برای تسخیر در Mount Buller. اسکی و اسنوبورد را فراموش کنید ، تازگی Mount Buller در این است که بزرگترین شبکه آسانسور ویکتوریا و بالاترین هتل اسپا استرالیا Breathtaker Hotel and Spa است که می توانید پس از یک روز حکاکی برای استراحت به عضلات خود بروید. محل اسکی در اسکی ، بازدیدکنندگان به شما امکان می دهند تا بیشترین استفاده را از اقامت خود داشته باشند و با بیش از 30 بار و رستوران در پایه کوه ، فضای کافی برای بازی وجود دارد. ناگفته نماند ، کوه بولر دارای فعالیتهای خارج از سایت از سینما گرفته تا خرده فروشی و صخره نوردی است.

کوئین استون | نیوزلند

نیوزیلند تنها کشور دیگری است که می توانیم هم اکنون به آن سفر کنیم ، بنابراین چرا از فرصت استفاده و استفاده در مورد تجربه های اسکی و اسنوبورد در کلاس جهانی این کشور بیشترین استفاده را نمی کنیم؟ مکانهای زیادی برای اسکی سواری در نیوزیلند وجود دارد ، اما مطمئناً افراد اول وقت نمی توانند با Queenstown اشتباه کنند. Queenstown که پایتخت ماجراجویی جهان لقب گرفته ، جای تعجب ندارد که چهار میدان اسکی درجه یک را در خود جای داده است که همه در یک فاصله کوتاه از یکدیگر قرار دارند. فصل برف در نیوزلند از ژوئن تا اکتبر ادامه دارد و با توجه به اینکه این تنها ماجراجویی خارج از کشور است که در حال حاضر مجاز به انجام آن هستیم ، ما پیش بینی برف ریزی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده بهتر از سفر نیوزلند ، به مقاله نیوزلند ما مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>