شرکت کوچک قرمز التون جان را به صحنه می آورد

تماس با همه طرفداران موسیقی ، تئاتر و التون جان! چرم ، پولک ، پر ، چکمه های پلت فرم و سینه را لایه لایه کنید ، ما دیگر در کانزاس نیستیم.

آهنگ شما جدیدترین محصول کمپانی The Little Red است که در این ماه با دیدگاهی جدید و تحریک آمیز کتاب آهنگ التون جان را با پیروزی جشن می گیرد.

تولید جدید و براق که از 22 آوریل تا اول ماه مه آغاز خواهد شد ، شمع شما را در باد روشن می کند ، زیرا ماجراجویی از چشم انداز تجارب شخصی مردم از موسیقی التون و خاطرات ماندگار با شنیدن آهنگ ها آمد.

نائومی پرایس ، مدیر هنری و بنیانگذار هنری Little Red ، در اولین کارگردانی خود برای این شرکت ، انجمن های صمیمی را برای بازدیدهای جهانی بررسی می کند که باعث ایجاد شعله ور شدن رقصنده های کوچک در مخاطبان می شود.

اگر هنوز ایستاده اید ، در حال رقصیدن و آواز خواندن با موسیقی متن نمادین دهه 70 و 80 هستید ، آهنگ شما فراموش نشود ، زیرا یک بازیگر نیروگاه برای تولید به صحنه می رود ، از جمله اندی کوک (شیکاگو ، پریسیلا) مارکوس کرووا و لوک کندی ، و با گروه زنده و با استعداد Little Red همراه خواهد شد.

چه غریب!

اگر کارهای قبلی Little Red را در زمینه اقتباس های جدید کتاب آوازها مانند Rumor Has It ، Wrecking Ball ، Lady Beatle و There’s Something About Music مشاهده کرده اید ، می دانید که Little Little قلبی نخواهد شکست.

عشقی را که امشب (یا هر شب) که برای دیدن آن می روید احساس خواهید کرد آهنگ شما همانطور که مرکز هنری جودیت رایت از نو استقبال می کند ، به صحنه برگردد!

تمام محصولات فروش محصولات ضروری را ببینید و بلیط خود را در اینجا امن کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>