شاهکارهایی از Met در نمایشگاه اختصاصی QAGOMA بگیرید

همه ما عاشق یک سفر تفریحی به QAGOMA در هر روز هفته هستیم ، اما این مکان کلاسیک Brissy در این ماه چیزهای فوق العاده دیدنی ارائه می دهد. تنها چند هفته دیگر ، نمایشگاه اختصاصی ‘شاهکارهای اروپایی از موزه هنر متروپولیتن ، نیویورک’ در قلب هنر بریزبن برگزار می شود!

اگر نمی دانید که این نمایشگاه تا چه اندازه عظیم خواهد بود ، بار زیادی در این مورد داشته باشید: این مجموعه چشمگیر شامل شاهکارهایی از هنرمندانی مانند ون گوگ ، مونه ، رامبراند ، ترنر ، فر آنجلیکا و … خواهد بود. این چیز خوبی است که نمایشگاه از 12 ژوئن – 17 اکتبر برگزار می شود ، زیرا ما برای پردازش این همه استعداد در یک اتاق به زمان احتیاج داریم. بعضی از این قطعات به سختی دوباره از دیوارهای The Met عبور می کنند ، بنابراین در میان آنها قرار بگیرید!

در این نمایشگاه 65 اثر برجسته ترین نقاشی ، از دوره رنسانس تا اوایل قرن بیستم پس از امپرسیونیسم ، به نمایش در می آیند. اگر هرگز بتوانید از قطعات باورنکردنی چشم خود را کنار بگذارید ، این نمایشگاه همچنین اجراهای موسیقی روزانه و مدل های لباس را ارائه می دهد تا به تجربه اصیل اضافه شده و هنر را زنده کند. علاوه بر این ، نمایشگرهای تعاملی و مواد نقاشی ارائه می شود تا بتوانید وان گوگ داخلی خود را بیان کنید و اثر خود را بگذارید!

در کنار نمایشگاه ، یک برنامه فیلم غوطه وری رایگان “The Met: The Masters and the Modern Day” برگزار خواهد شد. این تجربه سینمایی بصیرت آمیز ، از طریق مستندهای تحسین شده و درام های بیوگرافی ، زندگی استادان پشت شاهکارها را کاوش می کند.

تحمل این فکر را ندارید که این اتفاق یک بار در زندگی را از دست بدهید؟ بلیط های خود را اینجا تهیه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>