سیمون گلوفتیس از هلنیکا آفتاب را در خیابان جیمز اعلام می کند

بنشینید زیرا ما خبرهای بزرگی داریم (اسپویلر: شما دلتان را می خورید!)

نابغه آشپزی در پشت نمادین Hellenika و SK Steak & Oyster ، سیمون گلوفتیس ، خبر از فعالیت جدیدی در این زمینه داده است.

* درام رول لطفا *

سلام به آفتاب!

آمدن به خیابان زیبای جیمز پروژه اشتیاق 5 سال است که ساخته شده است. سیمون با ریختن هر ذاتی از خودش در برنامه ریزی های محل برگزاری ، تیمی عالی و مکانی عالی را بدست آورده است.

در طول سفر با سایمون ، تئو کامپولیس و کلوین اندروز حضور خواهند داشت که در زمینه غذاخوری خوب تخصص دیگری را ارائه خواهند داد. با هم ، آنها غذای محله آسان و آسان ما را که مشتاق آن بوده ایم ، ایجاد خواهند کرد ، در حالی که کیفیت و مهارت ساختاری را که انتظار دارید حفظ کنند.

Sunshine که مستقیماً در آن سوی هتل هتل Calile واقع شده و مکانهای فعلی سیمون در آن واقع شده است ، منویی مدیترانه ای و کاملاً گیاهی را ارائه می دهد. جوانه های چشایی شما در سفری انفجاری و خوش طعم قرار می گیرند که برای ذهن ، جسم و روح شما مفید است. ما در حال صحبت کردن بر روی سینی های زیبایی از گوجه فرنگی پر شده و سالادهای خوشمزه هستیم که با کارایی سودمندی سرو می شوند – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اشاره کنید و آنها جای شما را پر می کنند.

در مورد جرعه جات ، نوشیدنی های کاملاً زیبایی مانند آب میوه ، چای سرد لیموناد تازه ، کوکتل ها و شراب های بیودینامیک ارگانیک وجود خواهد داشت تا تجربه صرف غذا را کامل کنید. Sunshine با هر دو شام و غذای آماده در خدمت ، خدماتی را ارائه می دهد که مانند دیگران نیست.

Sunshine تنها چند ماه با باز کردن درهای خود فاصله دارد ، بنابراین باید از تاریخ راه اندازی آن مراقب باشید زیرا در حال حاضر با پیروان وفادار Gloftis سر و صدا می کند.

شک نداریم که برای صحنه غذای بریسی همان اهمیت را دارد که 11 سال پیش سیمون هلنیکا را افتتاح کرد!

برای آگاهی از اخبار جدیدترین مکان محلی جیمز استریت ، در ما مشترک شوید خبرنامه و ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>