سرم ویتامین C من قهوه ای شده است! آیا هنوز هم می توانم از آن استفاده کنم؟

سرم ویتامین C قهوه ای تر و تمیز است

آن رنگ زرد در سرم چیست؟ قسم می خورم دیروز آنجا نبود. چه خبره ؟!

بله ، سرم ویتامین C شما یک جادوگر است. این می تواند تغییر رنگ دهد و از رنگ روشن به زرد تا قهوه ای تغییر کند. جالب نیست؟

نه واقعا. این روش ویتامین C است که به شما هشدار می دهد که دیگر کار نمی کند. اوه!

ویتامین C چیست و چرا باید از آن استفاده کنید؟

در صورتی که از خود می پرسید چرا باید استفاده از چیزی را که پس از مدتی متوقف می شود به زحمت بیاندازید ، کاهش ویتامین C است:

  • این یک آنتی اکسیدان قوی است که با رادیکال های آزاد مبارزه کنید که باعث چین و چروک زودرس می شود
  • آی تی تولید کلاژن را تحریک می کند، پروتئینی که باعث ارتجاع پوست می شود
  • این دارد خواص محافظتی که به جلوگیری و معالجه آسیب های ناشی از آفتاب کمک می کند (به ویژه هنگامی که با ویتامین E و اسید فرولیک استفاده می شود)
  • آی تی چهره را روشن می کند و لکه های تاریک را محو می کند

شما این موارد را در برنامه مراقبت از پوست خود می خواهید ، به من اعتماد کنید!

مربوط: 5 ستاره ضد پیری که باید در برنامه مراقبت از پوست خود بگنجانید


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که با چین و چروک پوست مبارزه می کند و درخشش جوانی به پوست شما می بخشد ، مبارزه می کنید؟ برای شروع ، برگه تقلب رایگان “Best Anti-Aging Skincare Routine” خود را بارگیری کنید (این برنامه شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


چرا ویتامین C قهوه ای می شود؟

L-Ascorbic Acid ، فرم خالص ویتامین C ، فوق العاده ناپایدار است. به محض تماس با هوا ، گرما یا نور ، عصبانیت ایجاد می کند و کمی از کارایی خود را از دست می دهد.

در واقع ، حتی اگر این کار را با دشمنانش برقرار نکنید ، هر روز ضعیف و ضعیف می شود (دقیقاً مانند غذا). اما اگر این کار را انجام دهید ، روند اکسیداسیون را تسریع می کنید.

شما می دانید چه زمانی این اتفاق می افتد زیرا ویتامین C شما تیره می شود تا زمانی که رنگ آن قهوه ای شود. به عبارت دیگر ، هرچه رنگ آن تیره باشد ، ویتامین c موثرتر است.

سرم آنتی اکسیدان تترا ویتامین c medik8

چگونه می توان از قهوه ای شدن سرم ویتامین C جلوگیری کرد

نمی توانید جلوی خراب شدن ویتامین C را بگیرید. اما می توانید روند کار را کند کنید تا سرم ویتامین C شما قبل از اینکه فرصت استفاده از کل بطری را نداشته باشید ، خراب نشود. نحوه کار:

1. فرم پایداری از ویتامین C را انتخاب کنید

L-Ascorbic Acid موثرترین شکل ویتامین C موجود در آن است. اما این تنها مورد نیست. دانشمندان دائماً با انواع جدید بیرون می آیند. این مشتقات قدرت کمتری دارند اما از پایداری بیشتری برخوردارند بنابراین به این سرعت بد نیستند. برخی از فاوهای من اسکوربیل گلوکوزید ، منیزیم اسکوربیل فسفات و تتراهکسی الدسیل آسکوربات هستند.

بهترین انتخاب ها:

مربوط: انواع ویتامین C در مراقبت از پوست (و کجا می توان آنها را پیدا کرد)

2. از شیشه پرهیز کنید

شما هر وقت شیشه را باز می کنید ویتامین C گرانبهای خود را در معرض نور و هوا قرار می دهید. شما می دانید که وقتی این کار را می کنید چه اتفاقی می افتد ، درست است؟ در عوض ، به دنبال لوله ها و بطری های ضد هوای مات و مات بروید که از آن به خوبی محافظت می کند.

مربوط: چرا بسته بندی شیشه هدر دادن پول است

Sunday Riley CEO 02 Rapid Flash Brightening Serum 02

3. اندازه های نمونه را انتخاب کنید

اگر مطمئن نیستید که می توانید یک بطری کامل را تمام کنید ، چرا نمونه نمی خواهید؟ برخی از مارک ها حتی سرم های خود را در اندازه های مختلف تولید می کنند بنابراین می توانید یکی از موارد مناسب تر را انتخاب کنید. شما حتی می توانید مجموعه هدیه هایی را با اندازه های کوچک سرم های ویتامین C فاو خود شکار کنید. اگر موردی را پیدا کردید که دوست دارید و می دانید روزانه از آن استفاده می کند ، می توانید آن را به اندازه کامل ارتقا دهید.

خط پایین

ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که برای پوست معجزه می کند. اما بسیار ناپایدار است ، به سرعت خراب می شود. مشتقات بسته بندی شده در لوله ها و بطری ها را انتخاب کنید تا بیشترین ضربه را به شما وارد کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>