سبک های Celeb اشتراک مد را انتخاب می کنند

آه ، مبارزه روزمره خیره شدن به کمد لباس تا لبه های پر از لبه ، اما چیزی برای پوشیدن. آشنا بنظر رسیدن؟ تو تنها نیستی.

در واقع ، ما می خواهیم با کمال افتخار بگوییم که اکثر زنان این مشکل را در بیماری رگ تجربه می کنند. وارد انتخاب شد – یک پلت فرم آنلاین که در شرف تغییر روش نزدیک شدن به انبوه لباس شماست ، برای همیشه!

توسط سبک شناسان مشهور تاسیس شده است جس پکورارو (معروف به لباس پوشیدن دلتا گودرم و جورجیا فاولر) ، و الیوت گارنات (مغز کاریزماتیک پشت سر Rozalia روسی است قاتل جهت دار به نظر می رسد) ، مدل جدید آنلاین مبتنی بر اشتراک و پلت فرم مشاوره مد ، فاصله ای را بین تجربه یک ظاهر طراحی مشهور و شما ایجاد می کند!

منتخب پشت صحنه رویدادهای سال 2020 ، که شاهد لغو رویدادهای بزرگ جشن و نیاز به طراحی فرش قرمز در پشت مشعل بود ، Selected هر معضل مد را که تجربه کرده اید حل می کند.

خدمات اشتراکی طبقه بندی شده ، که هر ماه 29.99 دلار هزینه دارد ، به شما امکان می دهد به ذهنیت های درخشان و شیک Pecoraro و Garnaut دسترسی پیدا کنید.

از مشاوره در مورد چگونگی ایجاد لباس فرم ، گرفته تا انتخاب های هفتگی وسایل قابل خرید و آموزش های یک ظاهر طراحی شده ، Selected همه پایه ها را پوشش می دهد ، بنابراین دیگر هرگز مجبور نیستید برای یافتن پوششی دوباره تلاش کنید. 10/10 ، 24/7 نگاه می کنید؟ هوم ، ما را ثبت نام کنید!

مشتاق دانستن بیشتر ، من به سرعت با نیمی از دو نفره پویا ، جس ، تماس گرفتم تا اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس جدید تغییر دهنده بازی کسب کنم:

او می گوید: “همه اینها به داشتن دانش صحیح و استفاده از این اطلاعات برای یافتن سبکی متناسب با سبک زندگی شما برمی گردد.”

“اکثر مردم ، بدون در نظر گرفتن فرم های بدن و سبک زندگی خود ، در دام روندها می افتند. ما می خواهیم به مردم کمک کنیم درک کنند که کلاسیک ها عناصر سازنده هر کمد لباس خوب هستند. از زیراندازها گرفته تا یافتن سه راهی سفید مناسب ، همه مواردی است که ما در Selected پوشش می دهیم. “

فقط یک FYI – جس می گوید کلید یک سه راهی سفید کامل تغییر است. او می گوید: “این چیزهای کوچکی از این دست است که مردم متوجه نمی شوند.” “بسیاری از لباس هایی که از افراد مشهور می بینید – از لباس های فرش قرمز گرفته تا لباسهای آرام و روزمره آنها – به طور خاص متناسب با فرم بدن آنها تغییر یافته است.”

اوه ، و او بهتر است مخفی نگه داشته شود؟ زارا

او می گوید: “به حقیقت گفته شود ، شما برای گران جلوه دادن نیازی به هزینه زیاد نیستید.” “پیراهن های ابریشمی زارا هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت ، اما به نظر می رسد به اندازه پیراهن های یک برند لوکس که چهار برابر شما را عقب می اندازد. آنها همچنین شلوار جین شگفت انگیزی را انجام می دهند ، بنابراین دفعه دیگر که برای شلوار جین خرید می کنید این نکته را در ذهن داشته باشید. دریافت شد!

عاشق مد لوکس برای کمتر پیدا می کنید؟ اینها را بررسی کنید 30 قطعه در خیابان های بزرگ بانک را نمی شکند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>