زیرچشمی نگاه کردن به درون کتاب جدید دوست داشتنی کری هس ، شادی در چیزهای کوچک

اگر تاکنون لذت ملاقات با کری هس دلپذیر را داشته اید ، می دانید که این خلاقیت بریزبن زیبایی ، فضل و خوشبختی است. بنابراین ، وقتی نوبت به راه اندازی شادی در کتاب چیزهای کوچک می رسد ، کتابی که در مورد جشن گرفتن شادی – لحظات کوچک ، مراسم روزمره ، جیب های کوچک خوشبختی – روشن است که تمرکز کری ایجاد یک قطعه شور بود که به شما احساس می کند آرام ، و احساس قدردانی را برای خواننده به وجود می آورد.

در ابتدای سال 2019 ، این کتاب بیشتر در مورد لذت در مد و سبک بود ، اما با شروع پر شدن صفحات و کری بیشتر در لحظات شادی خود که در دنیای روزمره مخفی شده بود ، فرو رفت ، کتاب جدیدی پیدا کرد ریتم در کشف لحظات عالی و کوچکی که در اطراف ما اتفاق می افتد – لحظاتی که بعضی اوقات فراموش می کنیم (یا خیلی شلوغ هستیم) که نمی توانیم متوجه آنها شویم. این یک مکث با قهوه صبحگاهی شما ، یک حمام حبابدار بعد از یک روز طولانی ، یک لیوان گل رز با عزیزان است.

این کتاب که بیش از 250 مورد از تصاویر آبرنگ و عکسهای برجسته علامت کری را پر کرده است ، کاملا شیک و قدرتمندانه زیبا است ، به شکلی که فقط خود کری هس می توانست به آن دست یابد. این یک یادآوری بی انتها است که باید سرعت خود را کم کنید ، نفس عمیق بکشید و آن لحظه های سعادتمندانه را کشف کنید که واقعاً شما را خوشحال و حاضر می کند. زیرا به هر حال ، آنجاست که می توانید واقعاً در چیزهای کوچک شادی پیدا کنید.

کری را شخصاً در پرسش و پاسخ و امضای کتاب خود در مرکز خرید Indooroopilly در روز پنجشنبه 6 مه از ساعت 19 عصر ، سطح 2 نزدیک مکه ، به میزبانی کیت ماسی ملاقات کنید.

Joy In The Little Things توسط کری هس هم اکنون برای خرید از همه کتابفروشی های خوب و kerriehess.com در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>