رویداد دنباله دار اشکالات و صدف های بریزبن بازگشت

اگر راهی برای پایان دادن به یک هفته بهتر از نوشیدن شراب ، گوش دادن به موسیقی زنده و چشیدن بهترین غذاهای دریایی منطقه وجود داشته باشد ، همه اینها در حالی که از پس زمینه رودخانه تماشایی بریزبن لذت می برید ، با استفاده از آدامس دوست دارم آن را بشنوم!

پس از موفقیت چشمگیر دو نسخه قبلی ، Sea to the City – دنباله اشکالات و صدف های شهر محبوب ما – به عنوان بخشی از برنامه فوق العاده Dine BNE ، برای دور دیگری از لذت خوب است.

این رویداد یک روزه روز یکشنبه 30 مه یک بار دیگر محوطه اسکله خیابان عقاب بریسی را در اختیار خواهد گرفت ، و یک تجربه ناهار خوری شامل بهترین رستوران های کنار رودخانه ما است. انتظار داشته باشید بعد از ظهر از یخچال و فریزر با غرفه های پاپ آپ از 15 غذاخوری محلی از جمله Madame Wu ، Mr & Mrs. G ، Coppa Spuntino ، Rico Bar + Dining ، Fatcow Steak and Lobster و گمرک خانه. جهنم تکان دهنده!

صدف ها و اشکالات در فهرست قرار دارند (obvi) ، اما انتظار دارید که انبوهی دیگر از غذاهای خوشمزه و دکه های شراب ، تازه ترین محصول خود را به همراه موسیقی زنده و سایر سرگرمی های جالب فراهم آورند.

غذای دریایی نیستید؟ آیا در مورد آن خرچنگ نیست! موارد منوی بدون سخت پوستان در دسترس خواهد بود ، به این معنی که گزینه های زیادی برای غذاهای غیر دریایی وجود دارد ، بنابراین هیچ بهانه ای برای از دست دادن وجود ندارد!

هفته را به روش صحیح با پذیرایی از این نهنگ یک زمانه به پایان برسانید. ورود رایگان است (فقط حضور خود را در اینجا تأیید کنید) ، و یکشنبه را صرف پر کردن شراب و غذاهای دریایی کنید که شکم (و کیف پول) شما تحمل می کند! اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد که نباید فراموش شود را در اینجا پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>