روند موی مورد نیاز شما در Noggin در سال 2021

سال نو ، جدید! آن را از متخصصان مو جی ادواردز از سالن های ادواردز و شرکت ، میکی اولد از آرایشگاه میکی اولد و تام اسمیت ، مرشد موی ساکن مو ، 2021 همه چیز در مورد غوطه وری با ظاهر جسورانه و جسورانه است.

پس از گذراندن بیشتر سالهای 2020 و پرش از روی تریم و تلاش برای مشاغل رنگی در خانه (به جرم متهم بودن) ، دیگر مانند زمان حال نمی توانید سرانجام آزمایش خود را انجام دهید. از بریدگی های شگی گرفته تا رنگ های غیر منتظره و سبک های یکپارچهسازی با سیستمعامل ، بهترین حالت برای این سال ایجاد تغییرات است. وقت آن است که در سال 2021 همه چیز را تکان دهیم!

برو برنز

رنگ های قوی ، طبیعی و طبیعی مسی ، هلو و بلوند توت فرنگی بازگشت بسیار خوبی را در سال جاری رقم می زند و در اکثر انواع پوست به نظر جهنمی شیرین است. اگر این اولین کار شما در انتخاب طیف گل رز ، طلای رز است – هیجان زده شوید! شما خیلی دوست دارید که چگونه پوست شما به طور طبیعی شستشو می دهد و گرما می بخشد. بیشتر “متولد شده با آن” ، کمتر “از بطری” لرزش راه شماست.

خیلی فرانسوی ، خیلی شیک

لوب (که برای کسانی که نمی دانند “باب طولانی” است) به عنوان یکی از بزرگترین روند موهای سالهای اخیر سلطنت عالی کرده است ، اما زمان آن رسیده است که این سبک صندلی عقب را بگیرد! نشانه باب فرانسوی (آه لا لا!) ، که جی می گوید واقعاً در بهار درخشان خواهد شد. “باب فرانسوی استخوان گونه است و بدون زحمت شیک است. این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان سشوار زدن ، باعث آرامش و آرامش ما در اینجا در استرالیا می شود. این سبک ایده آل برای کسانی است که می خواهند ظاهری فردی تر ، پر از حجم و بافت را بپذیرند. ” Bonjour یال بانوی زیبا ، ما منتظر شما بوده ایم.

پاره شدن

ICYMI: کفال های پشمالویی که واقعاً دارای لایه ای از سنگ و رول هستند ، اخبار بزرگی هستند (آیا سفر کفال مایلی سایرس را دنبال کرده اید؟) کمی نسبت به کفال کلاسیک خود ، تام اسمیت ، متخصص موی ساکن اوو ، بزرگتر و اصلاح شده تر ، می گوید بافت آغوش سر برای کسانی که ظاهری نگهدارنده کم دارند و به یک ظاهر طراحی شده کم و بدون نیاز است ، ایده آل است.

بانگر ، عزیزم!

دهه 70 با تشکر از رابطه عاشقانه ما با مدل موهای پر جنب و جوش a la Farrah Fawcett ، دوباره به کار خود بازگشتند. در حالی که طی این سالها چند مورد جدید به روز شده است ، Jaye می گوید ، تفسیر مدرن و متلاطم برای کسانی که فرم صورت آنها طولانی تر است ، ایده آل است. “با مویی که در وسط تقسیم شده و به صورت منحنی در استخوان گونه بریده شده است ، این سبک نرم و بدون دردسر است و با ساقه های بلند ، لوب و فرانسوی نیز کار می کند.”

دسته Brady

کارول بردی ، این تو هستی؟ موی چتری و فرهای معکوس RN بسیار خشمگین هستند و اگر ما را باور نمی کنید ، فقط این سبک حماسی الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل توسط Mikki Auld را ببینید این مدل که برای کسانی که موهای بلند دارند مناسب است ، روشی تازه و جالب برای افزودن ابعاد و درخشش به یال شما است.

ظریف ، خیلی؟

با دور شدن از حالت قاب بندی کنتراست بسیار بالا که زمستان سال گذشته بسیار عظیم بود ، خطوط موی رنگی به طور طبیعی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. یک قاب روشن و برجسته در اطراف صورت شما که پس از کرک زدن یا ورقه ورقه شدن به صورت سفارشی ساخته شده است ، واقعاً رنگ چهره شما را بلند کرده و رنگ شما را به خصوص در هنگام فر ، با درخشش و ابعاد جلوه می دهد. همچنین به کشش طول عمر یک رنگ کمک می کند (بخوانید: حداقل نگهداری لازم است) ، به این معنی که سفر به سالن کمتر باشد و خمیر بیشتری در جیب شما باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>