روغن ضد پیری که باید به برنامه مراقبت از پوست خود اضافه کنید

روغن گل محمدی بهترین روغن ضد پیری

اگر می توانم تا پایان عمر فقط از یک محصول مراقبت از پوست استفاده کنم ، روغن گل محمدی را انتخاب می کردم.

روغن گل محمدی چند وظیفه ای است: این ماده پوست را مرطوب می کند ، با چین و چروک پوست مقابله می کند ، آکنه را درمان می کند و حتی می تواند به شما کمک کند آن لکه های تیره را محو کنید. مثل یک فروشگاه یک مرحله ای برای تمام نیازهای مراقبت از پوست شماست.

بعلاوه ، بسیاری از مارک ها این موفقیت را ایجاد می کنند ، و دیگر هیچ وقت متوقف نخواهند شد (یک دختر باید هنگام انتخاب فقط یک جام مقدس برای زندگی به همه چیز فکر کند …).

در اینجا همه دلایلی وجود دارد که روغن گل محمدی یکی از بهترین مواردی است که می توانید روی پوست خود بگذارید:

روغن گل سرخ چیست؟

روغن گل محمدی ، یا همان روغن دانه گل محمدی ، است روغن استخراج شده از باسن گل رز (معمولاً rosa canina یا rosa rubiginosa). در صورت تعجب ، مفصل ران همان توپ تربچه ای است که گل رز پس از شکوفایی از خود به جای می گذارد.

هشدار! روغن گل محمدی را با روغن گل سرخ اشتباه نگیرید. روغن گل رز از گلبرگهای گل رز استخراج می شود. ممکن است هر دو از یک گیاه باشند ، اما روغن گل رز ممکن است تحریک کننده باشد!


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری که واقعاً باعث می شود چین و چروک ها کاهش یافته و درخشش جوانی به پوست شما بخورد ، مبارزه می کنید؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


مزایای مراقبت از پوست روغن گل سرخ: چه فایده ای برای پوست دارد؟

گل سرخ چند صحبت است. در اینجا هر آنچه برای پوست انجام می شود آورده شده است:

1. روغن گل محمدی بسیار مرطوب کننده است

روغن گل محمدی با اسید لینولئیک ، یک اسید چرب امگا 6 پر شده است. در حالی که روغنهای دیگر فقط 2-5٪ اسید لینولئیک دارند ، روغن گل محمدی 64-87٪ فوق العاده دارد!

این خبر خوبی برای پوست شما است زیرا اسید لینولئیک فوق العاده مرطوب کننده است. اسید لینولئیک عملکرد مانع پوست را بهبود می بخشد ، به این معنی که به دام انداختن آب در پوست کمک می کند. تمام این رطوبت پوست را آبرسانی کرده و آن را نرم و لطیف می کند.

مطالعه ای در سال 2007 نشان می دهد که ترکیب اسید لینولئیک و ویتامین C خشکی سالخوردگی را بهبود می بخشد و حتی پیری را کند می کند (در مورد این موارد به زودی توضیحات بیشتری می دهیم).

FYI ، روغن گل محمدی نیز حاوی ویتامین C است. 😉

بهترین قسمت؟ روغن گل محمدی بسیار سبک وزن است و به سرعت جذب می شود. این باعث می شود پوست چرب نیز دوستانه باشد.

مربوط: بهترین روغن های صورت برای پوست چرب

روغن گل محمدی a'kin با ویتامین C 02

2. روغن گل سرخ آکنه را درمان می کند

آیا می دانید افراد مستعد آکنه اسید لینولئیک کمتری در مقایسه با افراد بدون آکنه در اسبن خود دارند؟ واضح است که یک پیوند وجود دارد.

روغن گل سرخ به شما کمک می کند تعادل را برقرار کرده و به پوست اسید لینولئیک مورد نیاز خود را بدهید. اما اجازه دهید روشن باشد. روغن گل محمدی به تنهایی نمی تواند آکنه شما را درمان کند.

هنوز هم ، این یک متحد گرانبها است. مطالعات نشان می دهد که استفاده از اسید لینولئیک روی پوست اندازه مینی کمدون را کاهش می دهدs (جوش های کوچک). این متفاوت از سایر روش های درمانی مانند روغن درخت چای یا بنزوئیل پراکسید است که باعث از بین رفتن P.Acnes ، باکتری های ایجاد کننده آکنه می شود.

با هم استفاده می شوند ، آنها یک دسته کوچک موسیقی جاز قدرتمند هستند که آکنه ها را در ناحیه لب قرار می دهد.

مربوط: آیا روغن درخت چای درمانی موثر برای آکنه است؟

کرم روز مرطوب کننده Rosehipplus

3. روغن گل سرخ پیری را کند می کند

می دانید روغن گل محمدی چه چیز دیگری دارد؟ ویتامین A ، تنها ماده ثابت شده برای کاهش چین و چروک است (نه فقط ظاهر آنها). ویتامین A به سه روش کار می کند:

  • با رادیکال های آزاد مبارزه می کند
  • تولید کلاژن را تقویت می کند
  • سرعت گردش سلول را افزایش می دهد (روند لایه برداری طبیعی پوست)

ویتامین A تنها ماده ضد پیری موجود در روغن گل محمدی نیست. همچنین دارد مقدار زیادی آنتی اکسیدان دیگر ، از جمله فلاونوئیدها ، لیکوپن و ویتامین C. خوب ، محتوای ویتامین C کم است ، اما هنوز هم این مواد دارای آنتی اکسیدان است بنابراین می تواند به شما کمک کند پوست را برای مدت طولانی تری محکم و بدون چین و چروک نگه دارید.

مربوط: 3 دلیل که چرا باید ویتامین A را به روال مراقبت از پوست خود اضافه کنید

4. روغن گل سرخ ، نقاط تاریک را محو می کند

لینولئیک اسید و ویتامین A چه چیزهای مشترکی دارند؟ هر دو لکه های تاریک را محو می کنند.

ویتامین A این کار را با کمک به لایه برداری سریع پوست انجام می دهد. از آنجا که تاریک ترین سلولهای سطح پوست جای خود را به سلولهای روشن تر و یکنواخت تر در زیر می دهند ، پوست به رنگ طبیعی خود برمی گردد.

در عوض ، اسید لینولئیک بیش از حد تزریق ناشی از اشعه ماورا بنفش را از بین می برد. یا به زبان ساده ، لکه های خورشید باشد.


بهترین محصولات روغن گل محمدی کدامند؟

چگونه از روغن گل محمدی استفاده می کنید؟

بررسی روغن تجدید حیات گیاهان گل محمدی

اوه ، بگذارید راه ها را بشمارم. روغن گل محمدی یک است چند وظیفه ای:

  • به عنوان مرطوب کننده
  • بعد از مرطوب کننده برای دوز اضافی رطوبت (برای پوست خشک)
  • به عنوان پاک کننده در روش پاک سازی روغن

مربوط: روش پاک سازی روغن چیست؟

آیا عوارض جانبی دارد؟

روغن گل محمدی دارای ویتامین A است ، بنابراین اگر حساسیت خاصی داشته باشد ، ممکن است پوست شما را تحریک کند.

مشکل اصلی روغن گل محمدی این است به سرعت بد می شود سعی کنید هر زمان که می توانید سراغ محصولات بسته بندی شده در بطری های مات بروید و آنها را در یک مکان خشک و خنک نگهداری کنید. به شما کمک می کند تا بیشتر دوام بیاورد.

خط پایین

من در مورد اکثر مواد طبیعی بدبین هستم اما روغن گل محمدی معامله واقعی است. این چند وظیفه ضد پیری است که پوست را مرطوب می کند ، با چین و چروک و آکنه مقابله می کند و لکه های آفتاب را محو می کند. فقط به یاد داشته باشید که آن را به درستی ذخیره کنید وگرنه بی فایده می شود!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>