روش های ساده برای پس انداز در شب بعد

هیچ چیز مثل یک شب بیرون رفتن در شهر با دختران نیست که باعث شود شما نگرانی خود را فراموش نکنید و یادآوری کنید که چقدر سرگرم کردن موهایتان سرگرم کننده است. اما اغلب ، آن شب ها هزینه حساب بانکی شما را در بر دارد.

بین حمل و نقل به خانه و برگشت ، انواع کوکتل ها ، هزینه های ورودی و وعده های غذایی چرب قبل از خواب ، یک شب دخترانه بیرون رفتن می تواند به راحتی یک قسمت از حقوق هفتگی شما را هزینه کند.

اما اگر بتوانید دلارهای گران قیمت خود را پس از صرفه جویی در سرگرمی پس انداز کنید ، چه می کنید؟

از چگونگی ظاهر خوب “بدون صرف هزینه های کلان ، نوشیدنی های تخفیف دار ، و چگونگی رسیدن به خانه با 13 کابین بدون اینکه با هزینه های بالای کرایه خسته شوید ، پنج روش مقرون به صرفه برای مهمانی در تمام طول شب ذکر کرده ایم ، و هنوز هم با تغییر شل در کیف پول خود پایان دهید.

شماره 1 پیش از نوشیدن در خانه

ریختن یک نوشیدنی (یا دو یا سه) در خانه قبل از خروج از خانه شما را از دوز گرانبهایی نجات می دهد ، نیازی به ذکر نیست که شما را در روحیه جشن های قریب الوقوع خود سوق می دهد. به جای اینکه 20 دلار برای یک کوکتل در بار صرف کنید ، در عوض یک بطری سم انتخابی خود را با همسران خود تقسیم کنید. با نوبت ساخت کوکتل در خانه خلاق باشید – گلهای خوراکی از باغ تزیینات زیبایی ایجاد می کنند!

# 2 یک تاکسی بگیرید

ما می دانیم که به چه چیزی فکر می کنید – اشتراک رانندگی و قیمت آنها افزایش می یابد ، درست است؟ برای رفتن به خانه سه برابر قیمت خود را از زمان رفتن – نه راهی که می خواهید یک شب خاطره انگیز را به پایان برسانید! آیا می دانید 13cabs هنگام رزرو از طریق برنامه آنها ، اکنون تضمین قیمت ارائه می دهند؟ به عنوان سرویس برتر کابین استرالیا ، رفت و آمد به مقصد مورد نظر خود اکنون بیش از هر زمان دیگری آسان است. به سادگی یک سفر را رزرو کنید و ببینید چه مبلغی را مستقیماً پرداخت خواهید کرد ، هیچ افزونه غافلگیر کننده ای نیست! با سیاست شفافیت کل قیمت خود ، با اطمینان و کنترل آسان سوار شوید ، به این معنی که می توانید برنامه ریزی کنید و در حد بودجه نیز بمانید.

شماره 3 یک لباس وام بگیرید

کمد لباس خود را به طور منظم باز کنید و از آنچه می بینید احساس غافل شوید؟ ما شما را احساس می کنیم! علی رغم داشتن یک کمد پر از لباس ، هیچ چیز مناسب “جدید” نیست ، به خصوص هنگامی که به شهر برخورد می کنید. اما به جای جلب هزینه های کلان برای یک لباس یکبار مصرف ، سکه های خود را پس انداز کنید و از یک دوست شیک وام بگیرید ، یا آن لباسی را که در فروشگاه ها چشم انداز کرده اید برای کسری از هزینه سایت استخدام لباس پیدا کنید بجای.

شماره 4 از شارژ پوششی خودداری کنید

هزینه های ورودی به جالبترین پاتوق های شهر فقط راهی دیگر برای تخلیه سریع حساب بانکی شما نسبت به یک گلوله سریع است. با برخی هزینه های پرداختی که برای هر بار ورود شما 20 دلار هزینه در بر دارد ، می توانید به راحتی 60 دلار یا بیشتر اسکناس تهیه کنید ، فقط به مکان های مختلف بروید! اگر می دانید که به کجا می روید پس از مدت زمان مشخصی هزینه ورودی دارد ، سعی کنید تا قبل از قطع آن وارد شوید و آن 20 دلار را برای یک روز بارانی در کیف خود نگه دارید.

شماره 5: در برابر وسوسه ها مقاومت کنید ، آماده سازی مهم است!

همه ما می دانیم که بازدید از طاق های طلایی در پایان یک شب چقدر اغوا کننده است ، اما این دلارهای اب زیر کاه جمع می شود! در برابر تمایل به خرید کیسه ای از مواد چربی خیس کننده الکل مقاومت کنید و تا رسیدن به خانه خود را تحمل کنید. اگر هنوز مانیتورها را احساس می کنید ، از آنچه در یخچال است چیزی برای خود درست کنید یا یک قدم جلوتر بروید و قبل از این که بیرون بیایید چیز خوشمزه ای را از قبل آماده کنید. ساعت 12 صبح شما از اینهمه منظم بودن تشکر می کنیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>