روح خود را در پناهگاه جدید یوگای یک شبه Sanctuary Cove تسکین دهید

این را دعوت رسمی خود به عقب نشینی جدید یوگای GC در نظر بگیرید! آخر هفته آخر هفته آرام که به میزبانی کلوپ Sanctuary Cove Country برگزار می شود ، در ماه ژوئن در آستانه قرار است. اگر می خواهید ذهن خود را پاک کنید ، روح خود را آرام کنید و بدن خود را در محیط های گرمسیری زیبا احیا کنید ، باید در این عقب نشینی اختصاصی یک شبه عقب بروید.

شما یک شب را در لوکس و بی نظیری در هتل InterContinental Sanctuary Cove Resort – یکی از مشهورترین هتل های گلد کوست خواهید گذرانید! حتی نیازی به استرس در مورد مواد غذایی نیست ، زیرا وعده های غذایی شما توسط سرآشپز با استعداد مت هارت تهیه می شود.

برنامه سفر شما با احساسات خوبی همراه خواهد بود ، از جمله یوگای غروب آفتاب ، شنای تالاب آرامش بخش ، به علاوه جلسه جریانی vinyasa صبح زود با یوگی ساکن ، لیندا. لیندا با داشتن بیش از 20 سال تجربه در Sanctuary Cove ، خواه یک فرد فوق العاده یوگا یا تازه وارد نسبی باشید ، می تواند این تمرین را مطابق با سطح مهارت شما تنظیم کند. عقب نشینی صمیمی همچنین شامل برخی از سخنرانان مهمان بصیرت برای ارائه شما تجربه سلامتی همه جانبه. کارولین اسکات میهمان ویژه و متخصص تغذیه حرفه ای سخنرانی روشنگری در مورد چگونگی غذا نقش اساسی در سبک زندگی سالم ارائه می دهد. دفترچه یادداشت خود را فراموش نکنید ، زیرا او به دنبال موضوعاتی از قبیل تخریب افسانه های معروف سلامتی ، اخلال در پیام های بهداشتی سنتی و چگونگی پیشگیری و معکوس کردن بیماری از طریق قدرت غذاهای کامل است.

سپس لورن سیافاس از Boho Yoga Journeys یک جلسه بهبود صدای عمیق یک ساعته را پشت سر می گذارد و هر یک از شرکت کنندگان خوش شانس را با احساس هماهنگی و سلامتی القا می کند. این تکنیک با استفاده از ابزارهای مختلف از سراسر جهان ، لایه هایی از زنگ و تنش ایجاد می کند که از طریق سلول های بدن به لرزش در می آیند ، انسداد را از انسداد خارج کرده و بدن را آرام می کنند!

چه با بهترین دوستانتان بیایید و چه به صورت انفرادی سرگرم شوید ، فرصت های زیادی برای ملاقات ، شناخت و پیوند با همنشینان خود در عقب نشینی خواهید داشت (لیوان جشن شراب گازدار برای نتیجه گیری از عقب نشینی مطمئناً کمک خواهد کرد).

این تجربه به صورت فراگیر و با قیمت 595 دلار برای هر نفر ، شامل کیف هدیه رایگان ، همراه با تشک یوگای Fritz & Lola ، حوله Cove Sanctuary و غیره که بیش از 170 دلار ارزش دارد.

آیا تمایل به تمدید اقدامات سلامتی و سلامتی خود دارید تا زندگی تازه ای به شما بدهد؟ مکان خود را در اینجا رزرو کنید – بهتر است سریع وارد شوید زیرا محدود هستند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>