رنگ های کج ، آهنگ کامل رقص و سایر موارد را خراب می کنند

گرچه ممکن است آنها در گروه رقص الکترونیکی قرار بگیرند ، Crooked Colors میانگین اونت ، اونت ، اونت نیست. سه نفره تحسین شده پرت با تقاطع هماهنگ خود از آکوستیک کم فشار و ضربات مصنوعی که به یک بوگی تبدیل شده اند ، در حال چرخش (و هم زدن) هستند. اما سلام ، 50+ میلیون پخش جریانی ، نمایش های فروشنده و برنامه های جشنواره آنها صحبت از خودشان است.

ما لئون ، لیام و فیل را برای یک گپ سریع به چنگ آوردیم قبل از اینکه آنها در یک شنبه آخر عید پاک با یک فلامینگو شناور برای The Island LIVE در کلوب استخر Komune که کاملاً بازسازی شده است بپرند. از آهنگ جدید تازه آنها گرفته تا سرودهای مهمانی ، قبل از اینکه در 3 آوریل پایین بیایید ، آنها را بشناسید!

معنای پشت نام خود را به ما بگویید

این باند BMX غیرقانونی است که ما سه نفر از آن در مدرسه ابتدایی استفاده می کردیم.

به نظر شما ، چه چیزی آهنگ عالی رقص را ایجاد می کند؟

چیزی که می تواند باعث حرکت مردم در زمین رقص شود اما همچنین آهنگی که می تواند در خانه به تنهایی از آن لذت ببرد. ما اعتقاد نداریم که ژانر رقص لزوماً به زمین رقص محدود می شود – به همین دلیل است که ما توانسته ایم موسیقی خود را در طی یک دوره رقص محدود محدود کنیم.

شما یک آهنگ جدید دارید! درباره ساخت “بدون خواب” به ما بگویید

ما همیشه سعی کرده ایم محتوای غزل احساسی را با ایده های تولید رقص مخلوط کنیم و “بدون خواب” نمونه کاملی از آن است. در قلب آن ، این ترانه درباره کسی است که با یک نوع رفتار غیراخلاقی متکبرانه رابطه برقرار کرده و تا دیر نشده واقعا از آن قدردانی نکرده است. این به عنوان یک یادآوری برای نگه داشتن چیزهای خوبی که داریم و آنها را امری بدیهی تلقی نمی کند.

شما اخیراً در بریسی هم اجرا کرده اید – بازگشت به صحنه چه حسی داشتید؟ باورنکردنی! کلمات نمی توانند توصیف کنند که بازگشت به صحنه برای ما با هوادارانی که دوستشان داریم چه معنایی دارد.

آخر هفته آینده به یک مهمانی خانگی می روم و مسئول لیست پخش هستم – سرودهای مهمانی شما چیست؟

هر چیزی از Slowthai ، Mura Masa ، Dua Lipa یا Sheck Wes.

چه چیزی در انتظار Crooked Colors است؟

آلبوم سه در دست ساخت است! تورهای خارج از کشور به محض اجازه ما بازگشت به صحنه به هر طریقی که می توانیم.

ما همچنین هیجان زده هستیم که در عید پاک امسال با دو نمایش بزرگ برای The Island LIVE روی عرشه ها پرتاب خواهیم شد – ما در تاریخ 1 آوریل به معنای واقعی کلمه در یک جزیره در بندر سیدنی خواهیم بود ، و سپس یک روز برای بهبودی قبل از یک استخر بزرگ داریم در 3 آوریل در کلوپ استخر Komune در Gold Coast برگزار می شود. این مجموعه های DJ همیشه یک هیجان بزرگ و یک محیط بسیار آرام تر هستند تا با طرفداران خود مخلوط شویم. ما واقعاً از مکان Gold Coast بسیار هیجان زده ایم – به نظر می رسد یک فضای بزرگ است و ما طرفداران بسیار زیادی از ایالت Sunshine هستیم!

بلیط های The Island LIVE سریعتر از جشنواره داران به سری بعدی در می روند – خودتان را بگیرید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>