رسمی است ، Crocs جدیدترین مد مد مورد نیاز شماست

آیا شما دیده اید ، آیا شنیده اید ، این فقط در – crocs … رسما عالی است؟

هنگامی که کفش رانده شده در زمین بازی به نظر می رسد سرانجام crocs لحظه خود را سپری می کنند – زیرا اگر ما در سال 2021 چیزی یاد گرفتیم ، این انتظار شماست که انتظار غیرمنتظره را داشته باشید.

در حالی که کفش های سنتی “زشت” دیگری در طول چند سال گذشته به صحنه مد رفته اند (کفش های کتانی با نام پدر و صندل های ولکرو) ، روند تمساح شاید مدت هاست که می گذرد.

کلاب های Celeb قطعاً در افزایش محبوبیت آنها نقش داشته اند ، طی چند سال گذشته بسیاری از آیکون ها مانند Post Malone ، Justin Bieber ، Bad Bunny و Ruby Rose مجموعه های خود را منتشر کرده اند. منظورم این است که ، به بیلیبر واقعی ، اگر جاستین کروس بپوشد ، بهتر است باور کنید که من می خواهم کروک بپوشم.

ما همچنین تعدادی از برچسب های مد بالا مانند گوچی را دیده ایم که تقریباً شبیه Croc ظاهر می شوند. حتی Yeezy Foram Runners جدید شبیه یک خویشاوند انتزاعی Croc است.

هنوز گیج شده اید که چگونه crocs ممکن است خوب باشد؟ نگاهی به برخی از مشاهیر مشهور و تأثیرگذارهای ما که نگاه croc-tastic را تکان می دهند ، بیاندازید!

اگر هنوز شک دارید ، شما را سرزنش نمی کنم. منظورم این است که من عادت داشتم دوران کودکی خود را با جان و دل اعلام کنم که از کفش لاستیکی ممنوع متنفرم. من کاملاً مطمئن هستم که حتی به صورت آنلاین خوانده ام که “سوراخ های کوچک جایی است که عزت شما بیرون می زند”. با این حال ، روی باند پرش کنید یا نه ، نمی توانید با یک چیز بحث کنید – آنها بسیار راحت هستند!

شاید با آسایش به بالای نیازهای مد ما (همه گیری ، قفل و همه) رانده شود ، کروک ها در مد نتوانند به طور کامل زمان بندی شوند. منظورم این است که بیا ، آنها واقعاً مظهر یک کفش همه گیر هستند ، که بلغزانند و خاموش می شوند و برای خواباندن در خانه مناسب هستند!

چه در حصار باشید و چه آنها را به سبد خود اضافه کرده اید ، نگاه خود را به سمت باند فرودگاه معطوف کنید ، زیرا واضح است که متنفر بودن کفش که به راحتی نفرت انگیزتر شده است ، دیگر به همین راحتی نیست.

احساس الهام می کنید؟ faves ما را در زیر بخرید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>