رستوران و غذاهای تازه ایتالیایی South Bank غیر قابل تأیید است

واقعیت: وقتی صحبت از غذای شایسته سرقت می شود ، افراد ناشناس می دانند چه خبر است. هر بار که کاملاً با ثانیه ها و زمان آماده سازی کاملاً ساخته می شود ، ماده مخفی آنها احمقانه مانند عشق نیست – این یک دستورالعمل خانوادگی است که برای چندین نسل طول می کشد.

به همین ترتیب ، جدیدترین رستوران ، بار و غذاهای آماده ایتالیایی South Bank ، نیشهای خوشمزه و لرزش های روستایی را درست همانطور که نانوا برای شما ایجاد می کند ، ارائه می دهد.

Nonna’s Pizza & Deli متعلق به افرادی است که پشت رستوران Ole ، Mucho Mexicano و Downtown Istanbul قرار دارند ، به این معنی که مطمئناً یک تجربه ناهار خوری معتبر دیگر است که به عنوان یک فرار دلپذیر عمل می کند. ظروف نوستالژیک را مستقیماً از خیابان های ناپل با پیچ و تاب مدرن ارائه می دهید ، احساس می کنید در خانه خود هستید.

از پیتزا به سبک ناپولی گرفته تا پیتزا گنوکو سرخ شده با گوشت پخته شده ، و تخته های بزرگ ضد پاستو ، منوی سرپرستی با مجوز کریگ رایت سرآشپز اجرایی برای شام های خانوادگی ساخته شده است. به سبک واقعی ایتالیایی ، Nonna’s همچنین یک منوی صبحانه کامل با غذاهای خوشمزه خانگی و یک سرویس غذای آماده برای تمام نیازهای شما در شیرینی فروشی ارائه می دهد.

بعد از ساعت 4 بعد از ظهر ، وقت آن است که با Bar Italia هم ردیف شویم ، نوشیدنی های معتبر مانند اسپریتس و نگرا ، کوکتل های معاصر و کلاسیک های مدرسه قدیمی – گاریبالدی مارتینی ، کسی؟ همچنین آبجوهای محلی و وارداتی و همچنین انتخاب بسیار خوبی از شراب های ایتالیایی ، استرالیایی و نیوزلند در دسترس خواهند بود.

آیا نمی توانید به اندازه کافی ماکارونی روی چنگال خود بگذارید؟ بهترین ایتالیایی بریزبن را که مردم محلی رأی داده اند ، اینجا ببینید.

Nonna’s Pizza & Deli پنجشنبه 29 آوریل آغاز به کار می کند. اینجا رزرو کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>