رستوران غذاخوری فرانسوی جدید بریزبان ، بیسو بیسو

اوه لا لا! در حال حاضر بریزبن همیشه پاریس را با مقصد غذاخوری جدید از نوابغ علوم غذایی در پشت سر خواهد داشت دونا چانگ، اتاق بوم بوم ایزاکایا، و Blackbird Bar & Grill. اگر یک تجربه فرانسوی می خواهید که گازیلیون برابر بهتر از امیلی در پاریس باشد ، به بیسو بیسو بگویید “oui”.

فرانسوی برای “بوسه بوسه” ، بیسو بیسو آخرین ساخته گروه غانم است که طبقه همکف مجلل جدید دره را فراخوانی می کند هتل X خانه منوی دلپذیر به عنوان برداشتی مدرن از عطر و طعم های دلپذیر یک شیرینی پزی به سبک فرانسوی ، با دقت در نظر گرفته شده با کام گرمتر کوئینزلند ، بنابراین می توانید عطر و طعم های بی نظیر تعطیلات پاریس را بچشید بدون اینکه به جیب بزنید گذرنامه تو.

بیسو بیسو ، گروه غانم ، رستوران های جدید بریزبن ، رستوران های بریزبن ، هتل X ، رستوران فرانسوی بریزبن ، رستوران های فرانسوی بریزبن ، رستوران های فرانسوی نزدیک من

با تیم رویایی سرآشپز آنتونی دونالدسون (که از Blackbird Bar & Grill به پرواز درآمده است) و سرآشپز اجرایی Jack Nicolson ، منو با آن شرایط خاص موجود پر شده است. غذای دریایی کلاسیک با یک رول زعفران ، یک مرغ کاملاً آزاد بو داده و اردک مخلوط شده با یک کاسوته گوشت خوک شیرین ، انواع اسب های غذای خوشمزه و نوعی صدف خوراکی و خاویار وجود دارد. چشمان خود را به گردنبند مستقل جشن دهید و کفر گفتن است که بدون امتحان کردن غذای قهرمان ، Pomme Aligot – پوره سیب زمینی ابریشمی ، پر از پنیرهای آلپ آلومین که از میدی پیرنه در جنوب فرانسه گرفته شده است ، ترک کنید. البته این همه پنیر ارائه شده نیست – حتی پنل چرخدار با واگن برقی وجود دارد!

بعلاوه ، این فرانسه است که آنها در آن صبحانه شراب می خورند ، بنابراین شما بهترین اعتقاد را دارید که منوی شراب خواب آور است.

بیسو بیسو در 22 فوریه افتتاح می شود. ما یک بیانیه بسیار هیجان انگیز با بیسو بیسو به زودی داریم ، بنابراین با دنبال کردن ما مطمئن شوید که به روز هستید اینستاگرام و فیس بوک یا ثبت نام برای ما خبرنامه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>