راهنمای 2021 Drive Outback کوئینزلند برای فصل گردشگری

با تضمین مرزهای بین المللی برای ثابت ماندن همه ما (در حال حاضر) ، دیگر فرصتی برای زمان حال وجود ندارد تا بتوانید در محوطه حیاط منزل خود بهترین مکان های دیدنی را کشف کنید و با بهترین مکان های دیدنی آشنا شوید. آفتاب تابستان را قبل از اینکه برای همیشه در معتبرترین نقاط گردشگری کوئینزلند ارائه دهد ، تعقیب کنید! 2021 Drive Outback Queensland Guide هم اکنون دوازده ایده آل ترین برنامه سفر جاده ای را برای همه افراد محلی و مسافران بین ایالتی ارائه کرده است.

کارهایی که برای شما انجام شده است ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که ضد آفتاب خود را بسته بندی کرده و آماده لغزش ، شیب ، سیلی زدن در سراسر ایالت Sunshine شوید. منتظر رفتارهای دوستانه خانوادگی مانند اینها باشید موزه عصر دایناسورها در استرالیا اکتشافات ماقبل تاریخ و گودال های تازه کننده در مکان های فرار که از کوه عیسی به پایین بیلولا می رسد.

نکات برجسته سفر جاده ای همچنین شامل میخانه های نمادین آوسی است که می توانید در طول مسیر سوخت خود را افزایش دهید (اسنیک مرغ و یک شون ، کسی؟). می توانید معروف را پیدا کنید میخانه Urandangi در بولیا یا میخانه کراکو از غرب ، فقط چند مورد را نام ببرم. مهم نیست که کجا را برای بازدید انتخاب کنید ، مسیرهای بازگشت مملو از جوامع خوش آمدگویی است که می خواهند نقاط گردشگری منحصر به فرد خود را به اشتراک بگذارند. سایر فعالیت های بی قایق قایقرانی که در انتظار شما هستند ، ماهیگیری ، فسیل کردن ، اردو زدن ، بازدید از مکانهای دیدنی و تماشای آبشارها هستند.

نیازی به گفتن نیست که راهنماهای درایو کل دو سوم QLD را پوشش می دهد زیرا ، اگر می خواهید به ایالت Sunshine سفر کنید ، بهتر است این کار را درست انجام دهید!

با انتخاب دوازده مسیر مختلف ، مسیری را انتخاب کنید که همه جعبه های شما را انتخاب کند. این ترکیب کامل فرهنگ و نوستالژی باعث می شود روح ماجراجویی خود را آزاد کنید! بنابراین ، اگر به دنبال یک دوز فرهنگ یا حتی فقط یک دلیل برای ترک خانه هستید ، نگاهی به مقصد کوئینزلند بیندازید که هر استرالیایی باید با آنها آشنا شود.

برای اطلاعات بیشتر به https://www.outbackqueensland.com.au

تصاویر: جهانگردی و رویدادها کوئینزلند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>