راهنمای کانون توجه حومه شهرهای کلایفیلد و آلبین

دو حومه غنی از میراث ، خیابان های Albion و Clayfield مملو از کافه های شلوغ ، اشیای عتیقه با شکوه ، محصولات تازه و تعداد زیادی رستوران درجه یک است.

برخی از بهترین یافته ها در بین انبارهای واقع در بی ادب ترین خیابان ها قرار دارند – یک رویای واقعی شکارچی گنج پنهان

ترکیب التقاطی تاریخ و فانک عصر جدید چیزی است که به این دو حومه شهر عطر و طعم بی نظیری می بخشد! کسب و کارهایی را که باعث درخشش این حومه شهرها می شوند کشف کنید.

هتل صبحانه کریک

نماد آلبین ، هتل صبحانه کریک یا بدنام “نهر برکی” ، برای همیشه در روح نسل های محلی محلی بریسی ریشه دوانده است. فرمول برنده این هتل برای دهه ها ثابت مانده است – استیک بی نظیر ، آبجو سرد و موسیقی زنده شیرین. در داخل این هتل بزرگ ، به سبک رنسانس فرانسه ، که در دهه 1800 ساخته شده است ، می توانید در چهار اتاق عملکرد مختلف گشت بزنید ، هر کدام با یک فضای منحصر به فرد درخشان هستند ، بنابراین می توانید مطابقت کامل خود را پیدا کنید.

آویشن زیتون

نشسته در جاده Sandgate در ساختمانی خیره کننده که در فهرست میراث فرهنگی ثبت شده است ، Olive Thyme طی سه سال گذشته از خارج فضایی بی ادعا بوده است. اما یک قدم به داخل بروید و بلافاصله به لطف رایحه ادویه ها و دکوراسیون عتیقه با دقت نظافت شده ، به یک رستوران محلی خانوادگی در ترکیه منتقل می شوید.

صاحبان زن و شوهر مغرور (و علاقه مندان به غذای اعتراف به خود) یالچین و سیبل ، عشق خود به غذاهای سنتی ترک را برای مردم بریزبن و فراتر از آن به ارمغان می آورند ، اما با یک پیچ و تاب مدرن خدمت کردند. هر دستورالعمل موجود در این فهرست ، از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است ، هر غذایی از ابتدا درست می شود و همه آن با عشق و علاقه درست می شود – یالچین در این راه اغلب با کودک درون خود در تماس است. سیبل می گوید: “ما احساس می کنیم آویشن زیتون خانه ما است و مهمانان بهترین دوستان ما هستند.” و این احساسات هر هفته صدق می کند ، خواه جشن تولد ، سالگرد تولد ، یا تعارضات خانوادگی با بچه ها باشد (حتی یک منطقه مخصوص بازی کودکان نیز وجود دارد) ، تیم یالسین و سیبل آماده هستند تا اطمینان حاصل کنند که هر کس از درهای آنها عبور می کند احساس آنها درست در خانه هستند

دوستداران غذا و شراب از طریق و به مرور ، طعم های شگفت انگیز میراث ترکی آنها از طریق هر غذای موجود در منو مانند هشت پا WA کبابی ، غذای مخصوص ایجاد آشپز از هالومی ، سوسیس سیر ترکی به همراه پوره انجیر و دسر امضا شده آنها ، آواز می خواند. آنها را با طیف وسیعی از شراب های محلی و وارداتی از سراسر جهان جفت کنید و در یک تجربه ناهار خوری واقعاً دلچسب لذت ببرید.

فونزی ابوت

بسیاری از افراد محلی نام Fonzie Abbott را می شنوند و بلافاصله به فکر ترکیب قهوه خوشمزه و روان روزمره خود می افتند. این یک نوشیدنی نمادین بریسی است ، اما با گذشت سالها این رستوران به چیزی فراتر از قهوه عالی تبدیل شده است! در خیابان فاکس ، واقع در آلبونیون ، دفتر مرکزی روحیه و فروتن Fonzie Abbott را پیدا می کنید که به طور غیرمعمول از آبجوها ، نوشیدنی های الکلی و پیتزا در محل تقطیر و Taproom برنده جایزه استفاده می کند.

دو فضای غذاخوری آنها ، Fox St Cafe و Taproom نیز برای استخدام خصوصی در دسترس است. بعلاوه ، آنها را در حال تفت دادن دانه های معروف قهوه خود ، و تهیه غذای عالی و تخته های چراغ در میان دوستان خود ، همه با آرایشگاه Tune-Up طبقه بالا برای کوتاه کردن موهای کوتاه. می توانید بگویید این یک فروشگاه یک مرحله ای برای هر آنچه در آخر هفته نیاز دارید است! “مالک و بنیانگذار دان” می گوید: “مردم گفتند که من دیوانه شده ام که در چهار صنعت رقابتی و اشباع شده – غذا ، قهوه ، آبجو و مشروبات الکلی – رقابت می کنم اما ما آن را بیرون کشیده ایم و از هیجان زیاد وزوز می کند.” صبحانه باشد ، ناهار طولانی ، شام ، نیش ، نوک نوشابه یا بیشتر ، پیشنهادات Fonzie Abbott هر نوع ولع مصرف را فراهم می کند. همسران خود را برای یک دور استخر در Taproom به چنگ آورید و فراموش نکنید که در خارج از خانه مقداری کالا را بگیرید!

خطوط موی Clayfield

Clayfield Hairlines به تازگی 25 سال از افتتاحیه خود را جشن گرفته است و خاطرات موفقیت و روابط مشتری خود را یادآوری می کند – اما بدون اینکه چشم به جلو نماند.

تاجر ، حامی جامعه محلی ، همسر و مادر سه فرزند. اینها تنها برخی از عناوینی است که بنیانگذار Clayfield Hairlines ، سیمون کلینژ را تشکیل می دهد. Simone و تیم او از آرایشگران و رنگ آمیزان پرشور مو با شروع دوره کارآموزی در Clayfield Hairlines درست پس از اتمام سال آخر دبیرستان ، فقط 25 سال افتتاح سالن را در آوریل امسال جشن گرفتند – درباره یک نقطه عطف صحبت کنید! این توانایی آنها در ایجاد روابط مداوم با مشتری است که باعث می شود خطوط موی کلایفیلد فراتر از یک آرایشگاه باشد. Clayfield Hairlines که در دوره پر سرعت ما به ندرت دیده می شود ، فرار از زندگی شلوغ و شلوغ را ارائه می دهد – پناهگاهی که باعث می شود هر شخصی احساس بهترین نسخه خود را داشته باشد ، افتخار می کند. جای تعجبی نیست که سیمونه می گوید که او عاشق است ، “آخرین قسمت از شما” است ، وقتی چهره ای آشنا به سالن می رود.

با بیش از 30 سال تجربه در صنعت (و تحویل تجارت مستقر از رئیس سابق خود) ، ایجاد مدل موی مناسب برای سبک زندگی منحصر به فرد هر مشتری در خط مقدم کار سیمون و خطوط موی کلایفیلد است. هر یک از آرایشگران دوره های آموزشی کاملی را گذرانده و مهارت های اساسی را به دست آورده اند که به آنها امکان می دهد در تمام زمینه های مو مشاوره دهند ، چه این اصلاحات دشوار است ، و چه صرفاً نظر دوم را ارائه می دهند ، که فوق العاده ارزشمند است.

غرفه ها در مرز مرز آلان

در میان مناطق دیدنی و تاریخی کریکت کوئینزلند و میدان آلران بوردر The Pavilions قرار دارد که چشم انداز تازه ای برای میزبانی از رویدادهایی با چشم اندازهای همیشه چشمگیر است. این مکان جذاب با داشتن یک چشم انداز پرشکوه و برگی ، مناسب هر رویدادی از جمله عروسی ، کنفرانس ، جلسات ، سمینارها ، مهمانی های کوکتل یا یک جشن کاملاً مناسب است. Pavilions با فضای انعطاف پذیر ، امکانات AV و غذاهای مشهور آشپزی که در آشپزهای مجرب در محل طبخ می شوند ، همه چیزهایی را که برای فراموش نشدنی بودن عملکرد بعدی خود نیاز دارید ، در اختیار شما قرار می دهد.

12RND Fitness Clayfield

آیا می خواهید به شکل خارق العاده ای برسید؟ بیش از 12RND Fitness Clayfield نگاه نکنید. این مفهوم بوکس در کلاس جهانی که توسط بوکسور قهرمان جهان ، دنی گرین تاسیس شده است ، طراحی شده است تا شما را به اوج مبارزه برساند. هر روز با یک مربی باتجربه تمرینات تمام بدن (12 دور 3 دقیقه ای) را پیدا کنید تا هر جلسه شما را راهنمایی کند. اما این فقط در مورد تمرینات نیست ، اردوگاه های بوت ، رویدادهای اجتماعی (@ 12rndclayfield @ را ببینید) و موارد دیگر وجود دارد. اعضای آنها اغلب می گویند برای تمرین می آیند و برای سرگرمی می مانند!

آرایشگاه خیابان سیاه

بور ، سیاه و همه چیز در این بین ، واقعاً چیزی بهتر از احساس موهای تازه تراشیده ، رنگی یا حالت داده شده نیست که کمی به خود اعتماد به نفس دهید. در آرایشگاه Black Avenue (BLKAVE) ، می توانید مطمئن باشید که موهای شما بهترین دستان شما خواهد بود. تیم حاضر در این سالن دوست داشتنی و ارزشمند Insta-post از شش آرایشگاه تشکیل شده است که هر کدام سبک شخصی و تخصص منحصر به فرد خود را دارند.

اولین زن جبهه دار و مالک مشترک ، گریس ، در زمینه پوشش کامل بور و موهای روشن و موی سر تخصص دارد – او همچنین مادر گیاه سالن است. مالک دوم ، MJ ، کار شما برای همه کارها با قیچی است. از کوتاه تا موج دار و همه چیز در این میان ، MJ جک تمام معاملات است.

نفر بعدی شایلا ، ملکه اصلاح رنگ ها و مو بورهای روشن است. شایلا با شخصیت پر حباب خود همیشه در یک گپ و گفتگوی خوب با مشتریانش است. به دنبال یک نگاه طبیعی هستید؟ بریجت همه چیز در مورد موهای راحت است ، که خواهید دید بسیار شبیه شخصیت او است.

ایززی ، سوپراستار آینده دار BLKAVE ، ملکه ساکن سشوار است که به لباسهای شروع مکالمه و قاتل بودن مد معروف است. آخرین و نه مهمترین ، لورن است که در رنگهای مد شما تخصص دارد – جسورانه و روشن فکر کنید.

همه استادان تجارت منحصر به فرد خود ، شما خواهید دید که تیم BLKAVE مانند هیچ سالن دیگری تعادل سالم بین زندگی و کار تیمی را ارتقا می بخشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>