راهنمای ضد خطای شما در مورد چگونگی بسته بندی چمدان Perfect Weekend

در این دنیا دو نوع وجود دارد: افرادی که کل کمد لباس خود را در یک چمدان قرار می دهند (و احتمال دارد بیش از حد از وزن خود بگذرد!) برای دو شب دور ، و کسانی که کمد تعطیلات عالی را درست می کنند ، تا بهترین جزئیات .

اگر احساس می کنید که با مسافر نوع اول طنین انداز می شوید (سلام ، من) ، خوشحال خواهید شد که بدانید Tash Sefton گوروی سبک چند نکته مفید دارد که به شما کمک می کند تا تعطیلات خود را متناسب کنید ، بنابراین شما از این کار دست نمی کشید 20 کیلوگرم چرخ دنده تعطیلات که هرگز نیازی به آن نخواهید داشت.

به دنبال گشت و گذار اخیر در Whitsundays for the White on Whitehaven ناهار طولانی توسط Fish D’Vine ، تاش در حال ریختن لوبیا برای نحوه سفر مانند یک حرفه ای است ، مهم نیست که به کجا می روید.

سلام تاش! مراحل بسته بندی برای آخر هفته چیست؟

به جای کیسه ای پر از قطعات یک پارچه ، عناصری را که می توانند با قطعات دیگر که قصد بسته بندی آنها را دارید عوض کنید.

بزرگترین اشتباهی که خانمها هنگام بسته بندی وسایل مسافرت برای مسافرت مرتکب می شوند چیست؟

این می تواند به جایی که می خواهید بستگی داشته باشد ، اما برای یک مکان گریز در ساحل ، آرایش بسته بندی یک آرایش بزرگ است. من خودم مقصر هستم که این کار را انجام می دهم ، و پس از آن هرگز هیچ یک از آنها را نمی پوشم. بسیار راحت است که وقتی در مکانی گرمسیری در حال استراحت هستید ، بدون آرایش باشید.

همیشه هنگام بسته بندی چه نکاتی را باید در نظر داشته باشید؟

وسایل گران قیمت را در دست داشته باشید. من هرگز کیف دستی ، جواهرات ، رایانه یا وسایل احساسی را چک نمی کنم. اگر نتوانم جایگزینش کنم ، آن را حمل می کنم. در صورت انجام خرده فروشی و نیاز به فضا ، یک کیف نرم نیز در چمدان خود قرار دهید!

نکته دیگر این است که بسته بندی را تا لحظه آخر نگذارید – آن وقت است که می توان از چیزها غافل شد!

چند روش هوشمندانه برای صرفه جویی در فضا وجود دارد؟

غلت زدن ، تا شدن نیست! تکنیک نورد پاسخی است برای اینکه بتوانید هر آنچه را که می خواهید بسته بندی کنید. من همچنین بسته بندی های بزرگی را انجام می دهم زیرا می توان آنها را برای یک سارافون ، روسری یا پتو مخصوص ساخت پیک نیک استفاده کرد و فضای زیادی را اشغال نمی کند. همانطور که زیاد سفر می کنم ، نسخه های کوچکی از تمام محصولات زیبایی خود را نیز دارم.

وبلاگ شما ، سبک شما کجا رفت ، همه چیز در مورد اصلاح کمد لباس شما به وسایل ضروری و سبک دادن آنها به روش های مختلف است. به نظر شما ، کمد لباس کامل از لباس ، کفش ، کیف و لوازم جانبی به چه صورت است؟

کمد لباس کامل یک لباس پوشیدنی است. بنابراین بسیاری از زنان کمد لباس پر از وسایلی دارند که فقط یکبار می توانند بپوشند و روی “کمد لباس برای زندگی” تمرکز نمی کنند. تقریباً می توانید در هر لباس با حدود 25 مورد لباس ، از جمله کفش و کیف دستی ، لباس بپوشید.

ساختن این کار به زمان نیاز دارد و تمرین و خویشتن داری نمی کند که هنگام خرید به وسایل زیبا و یکبار مصرف بپردازید.

کمد لباس 25 ماده ای دستورالعمل لباس پوشیدن است ، سپس هنر تعویض به وجود می آید. به محض دریافت آن ، دیگر هرگز برای یافتن چیزی برای پوشیدن استرس نخواهید داشت! برای دیدن این عمل ، و تماشای IGTV من برای الهام گرفتن. من تمام روش های پوشیدن قطعات اصلی شما را به روش های جدید و بی انتها تجزیه می کنم.

خوب ، اینجا نشسته است. شما یک آخر هفته طولانی را در جایی گرم و آفتابی دور خواهید کرد. چه چیزهایی را بسته بندی می کنید؟

بیشتر لباس ها ، زیرا می توانید آنها را در کنار استخر بپوشید یا برای شب لباس آنها را بپوشید. پارچه کتانی پارچه مناسبی برای پوشیدن است ، زیرا هنگام گرم بودن بسیار خنک است. فقط آن را در حمام آویزان کنید و اجازه دهید بخار با هر گونه چین خوردگی کنار بیاید! من همیشه روغن نوسازی La Mer را حمل می کنم زیرا در صورت آفتاب گرفتن بسیار آبرسان و خوب کننده است و یک لفاف بزرگ که می تواند به عنوان سارافون یا پوشش استفاده شود.

و برای گذراندن تعطیلات آخر هفته زمستان؟

کت عالی که می تواند بیش از یک بار (خنثی یا سیاه) پوشیده شود و آن را در هواپیما بپوشید تا جایی در چمدان خود اشغال نکنید. یک روسری بزرگ ، چون می تواند به اندازه یک پتو ، و همچنین یک کت پف دار باشد. من اخیراً روی پارچه های کشباف و کشباف پشمی خوب سرمایه گذاری کرده ام که با توجه به گرم بودن گزینه های بسیار خوبی برای فرار از زمستان است و می توان آنها را زیر کت و کت لایه لایه کرد. به علاوه ، آنها مرتبا جمع می شوند. اگر نمی توانید کاپشن خود را در هواپیما بپوشید ، آن را در کیف لباس به عنوان دست داشته باشید ، تا فضای بیشتری در چمدان داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>