راهنمای شما برای بهترین رژ لب قرمز برای هر رنگ پوست

یک رژ لب قرمز خوب می تواند کاملاً صریح باشد ، و باید باعث شود شما احساس سکسی و اعتماد به نفس داشته باشید ، اما با هزاران سایه موجود در بازار ، پیدا کردن یک مورد مناسب برای شما می تواند کمی تحقیق لازم داشته باشد!

البته ، در مورد انتخاب رنگ قرمز کامل شما هیچ قانون سخت و سریعی وجود ندارد ، اما مجهز بودن به برخی دانش اولیه می تواند به شما در محدود کردن گزینه ها کمک کند.

ما از گورو هنرمند مشهور استرالیایی آرایشگر و آرایشگر پرسیدیم جید کیسنوربو (نام او زنگ هایی را به صدا در می آورد؟ او با برخی از عسل های جدی کار کرده است!) تا نکات خود را در مورد یافتن رنگ قرمز مناسب برای رنگ چهره شما به اشتراک بگذارد ، به علاوه اینکه چگونه برنامه را مانند یک حرفه ای ناخن بزنید.

رنگ پوست من چیست؟

با در نظر گرفتن رنگ پوست ، پیدا کردن لیپی موردعلاقه خود را تسریع کنید. در واقع ، شما ممکن است از قبل ناخودآگاه زیره پوست خود را بشناسید بدون اینکه حتی متوجه شوید. جید می گوید: “به رنگ هایی که می پوشید و رنگ آرایش که به طور طبیعی به سمت آن گرایش پیدا می کنید ، فکر کنید.” “به عنوان مثال ، آیا شما معمولا به دنبال یک رژ لب صورتی ، یا یک نارنجی هستید؟ اگر رنگ صورتی را انتخاب کرده اید ، به احتمال زیاد ته رنگی سردتر خواهید بود و اگر بیشتر به سمت نارنجی کشیده شده اید ، بیشتر مناسب گرم شدن هستید. “

روش دیگر برای بررسی ته رنگ پوست ، مشاهده رنگ رگ های شماست. در نور طبیعی ، ظاهر رگهای داخل مچ دست خود را بررسی کنید. اگر به رنگ آبی یا بنفش به نظر برسند ، رنگ پوست شما سرد است. اگر به رنگ سبز یا آبی مایل به سبز باشند ، رنگ پوست شما گرم است. اگر آنها ترکیبی از هر دو یا غیر قابل تشخیص باشند ، شما رنگ پوست خنثی دارید.

بهترین سایه های رژ لب قرمز برای رنگ های خنک پوست کدامند؟

جید می گوید: “اگر پوست روشنی دارید ، قرمزهای سرد با ته رنگهای آبی گزینه های برتر شما هستند.” “رنگ های روشن پوست می توانند قرمز قرمز روشن داشته باشند و در مقابل پوست روشن آنها متضاد با جسارت است ، اما متناسب با قرمزهای توت یا خنک هستند.”

بهترین سایه های رژ لب قرمز برای رنگ های گرم پوست کدام است؟

رنگ های گرمتر پوست ، آنهایی که رنگ پوست آنها از پایه طلایی یا زیتونی است ، از چسبیدن به رنگ هایی که درخشش طبیعی آنها را تکمیل می کند ، بهره مند می شوند. جید می گوید: “کسانی که پوستی گرمتر ، طلایی یا برنزه دارند ، باید سایه های قرمز گرم با ته رنگ نارنجی را انتخاب کنند ، زیرا گرما را در پوست آنها به ارمغان می آورد.”

بزرگترین اشتباهاتی که خانمها هنگام انتخاب رژ لب قرمز مرتکب می شوند چیست؟

جید می گوید: “من فکر می کنم بزرگترین اشتباهی که مردم مرتکب می شوند در پایان قرمز است.” “براقیت قرمز بسیار بخشنده است ، و کاملاً متعهد است ، اما یک رژ لب مات قرمز زیبا و جذاب می تواند هر نوع ظاهری را بالا ببرد. با یک پایه بی عیب و نقص و فقط لیسیدن ریمل مژه و ابرو ، ظاهری جاودانه و شیک است. “

بهترین نکات کاربردی شما برای تازه کارهای رژ لب قرمز چیست؟

جید می گوید: “ابتدا آستر را در سایه مشابه بزنید تا از ماندن رژ لب خود اطمینان حاصل کنید.” ”همچنین برای اطمینان از دقت ، دور برس را با برس مسطح بزنید. همیشه نکات پنبه ای نیز در دست داشته باشید – هنگام اشتباهات اشتباه آنها بهترین دوست شما هستند! “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>