ذهن خود را با این 8 هک بهداشت روان راحت کنید

چند بار می توانید بگویید که بیش از احساس خود به ظاهر خود اهمیت داده اید (خوب ، گناهکار)؟ سلامت روان. این همان چیزی است که ما می دانیم مهم است ، اما همیشه در بالای لیست اولویت های ما نیست (دوباره مقصر). من می توانم به عنوان فردی که کمی بیش از حد توان جویدن را دارد ، می توانم گاز بخورم ، و به کل ذهنیت “اما وقت ندارم” را تضمین می کنم.

جامعه غالباً به دلیل جذابیت “خرد کردن” و مواردی مانند “بدون درد ، بدون سود” مشهور است. در عوض ، بیایید 7+ ساعت خواب شبانه ، تعیین مرزها ، تمرین خودمراقبتی و داشتن رابطه سالم با ذهن خود را عادی کنیم. پشت ماه آگاهی از سلامت روان ، ما هک های بهداشت روان مورد علاقه خود را برای بهبود سبک زندگی روزمره شما به اشتراک می گذاریم. آنچه آنها می گویند درست است: سلامت روان به همان اندازه سلامت جسمی مهم است!

فعالانه قدرشناسی را تمرین کنید

شما می دانید که ژورنال زیبایی ، بوجی ، ماه ها پیش خریداری کرده اید و سوگند خورده اید که استفاده می کنید اما استفاده نکرده اید؟ خوب ، در اینجا یک کاربرد برای آن وجود دارد! در پایان هر روز مدتی را سپری کنید و پنج چیز را که به خاطر آنها سپاسگزار هستید – بزرگ یا کوچک – تصدیق کنید. این می تواند تعارفی باشد که از یک غریبه در قطار دریافت کرده اید ، لاته کاراملی 10 صبح از کافی شاپ معروف شما یا حتی چیزی به اندازه جمعه ها (که از آنها قدردان نیست؟). هرچه که باشد ، لحظه ای وقت بگذارید و آن را یادداشت کنید.

برای سرگرمی های خود برنامه ریزی کنید

شخص دیگری که 5 مرحله دارد ، به برنامه ریز خود متصل است یا فقط من؟ اگر در سال 2020 چیزی پیدا کنیم ، بسیاری از سرگرمی هایی است که ما واقعاً دوست داریم (قلاب بافی ، کسی؟). هر هفته زمانی را برای چیزهایی که دوست دارید اختصاص دهید ، خواه تلاش برای دستور العمل های جدید ، رفتن به ورزشگاه ، استفاده از اره برقی یا نقاشی. سرگرمی هرچه باشد ، آن را برنامه ریزی کنید! به این ترتیب احتمال اینکه بهانه ای پیدا کنید کمتر است.

فعال باقی بمان

آنچه متخصصان می گویند درست است: ورزش اندورفین و سروتونین آزاد می کند که باعث بهبود خلق و خوی شما می شود و احساس مثبت شدن را تحریک می کند. هر روز مدتی را به فعالیت اختصاص دهید – ذهن شما از این بابت از شما تشکر می کند! به پیاده روی بروید ، یک تمرین در خانه انجام دهید ، یا حتی فقط پنج دقیقه با رقصیدن در اتاق نشیمن خود به آهنگ مشهور خود بپردازید (خوب گوگل ، اولیویا رودریگو “4 u خوب” را بازی کنید). هنوز هم بهتر ، یک دوست ، یکی از اعضای خانواده یا همکار خود را بگیرید و آنها را وادار کنید تا در این سرگرمی شرکت کنند.

خواب را در اولویت قرار دهید

مطمئناً وقت ، پول یا هر بهانه ای است که می توانید داشته باشید ، اما باور کنید یا نکنید ، ذهن شما نیز باید آرام بگیرد! سعی کنید هر روز در یک زمان مشخص بخوابید و بیدار شوید تا یک برنامه خواب سالم ایجاد کنید (می دانم ، می دانم گفتن آن راحت تر از انجام کار است). همچنین ، چرت زدن بدون گناه یک چیز است! به بدن خود گوش دهید و مطمئن باشید که در صورت لزوم استراحت کنید. مرا بشنو: اگر همه کارها را در لیست کارهای خود به پایان نرسانید ، جهان منفجر نخواهد شد. آیا به برخی از نکات برای گرفتن آن Z احتیاج دارید؟ راه حل های طبیعی ما را برای خواب بهتر بررسی کنید.

به پادکست روزانه گوش دهید

از انجام تردد در ساعات اوج تردد به محل کار و لیست بی پایان “کارهایی که” در انتظار شماست؟ روز را با یک پادکست شروع کنید تا انگیزه خود را برای روز تحریک کنید. نمی توان انکار کرد که پدیده پادکست طی چند سال گذشته به سرعت از بین رفته است و اگر شما روی باند واگن نرفته اید ، وقت آن است که به هواپیما بروید! مصرف اطلاعات به صورت پادکست مسیر پاداش مغز شما را فعال کرده و دوپامین را آزاد می کند – یک ماده شیمیایی احساس خوبی که باعث لذت و لذت می شود. بنابراین اساساً ، آنچه می گوییم گوش دادن به پادکست است ، برای مغز شما مفید است! چه در هیجان ، چه در سیاست باشید و چه بخواهید بخندید ، چیزی برای همه وجود دارد که باید آن را تنظیم کنند. توصیه های پادکست ما را اینجا ببینید.

مدیتیشن را تمرین کنید

بدون شک مدتی به این یکی فکر کرده اید. از این گذشته ، همیشه به ما می گویند که چقدر خوب است ، می دانید ، تقریباً برای همه چیز! اما دقیقاً چگونه می توان مراقبه را شروع کرد؟ فقط چشمانتان را ببندید و به بهترین چیزها امیدوار باشید؟ با استفاده از برنامه های مراقبه هدایت شده مانند Headspace یا Calm که هر دو نسخه رایگان و پولی را ارائه می دهند ، سفر خود را به سمت ذهن آگاهی بهتر آغاز کنید. ده دقیقه از روز شما ، همین. شما برای آن احساس بهتری خواهید داشت!

خود را در یک کتاب خوب از دست بده

این که آیا شما یک خواننده متولد شده اید ، ارتباط خود را با دنیای ادبیات از دست داده اید ، یا هرگز زمانی برای لذت بردن از یک مطالعه خوب پیدا نکرده اید ، هیچ زمانی بهتر از فصل خنک کنونی برای حل کردن کتاب خوب وجود ندارد. برای کسانی که همیشه با خواندن مشکل داشته اند ، ارزش بررسی گزینه های جدید را دارد – بیایید واقعی باشیم ، یک شخصیت داستانی وجود دارد که همه می توانند در برخی از سطوح با او ارتباط برقرار کنند! همراه با تیز کردن ذهن ، خواندن به وفور از مزایای ذهنی مانند بیداری حسی ، تأمل ، رشد همدلی و تسکین استرس برخوردار است. گیر داده اید که چه چیزی بخوانید؟ همین حالا یک صفحه برگردان پیدا کنید که دارای مطالب برتر ما باشد.

زمان صفحه را محدود کنید

اگر ما از مواردی که برای سلامتی روان ما سمی هستند نام می بریم ، چیزی که احتمالاً این مقاله را می خوانید در بالای لیست قرار دارد! تلفن ها ما آنها را دوست داریم ، به آنها احتیاج داریم ، به آنها اعتیاد داریم و با این وجود مشهور هستند که گاهی اوقات مشکلات بیشتری را نسبت به حل آنها ایجاد می کنند (به من مراجعه نکنید!). در تعیین مرزها با زمان نمایش کوشا باشید. هر شب در ساعت مشخصی تلفن خود را خاموش کنید و در عوض اوقات خود را با خانواده سپری کنید ، یک حمام آرام بخورید ، یا با مطالعه خوب در آنجا ساکن شوید. اگر کسی هستید که به پشتیبانی اضافی در بخش خودکنترل دستگاه نیاز دارید (* دست را بلند می کند *) بخش Screen Time (Apple) و Digital Wellbeing (Android) از تنظیمات تلفن شما راهی عالی برای تعیین محدودیت های زمان صفحه نمایش برای روز.

اگر در تلاش هستید و به پشتیبانی بیشتری نیاز دارید ، ما شما را تشویق می کنیم که با کسی تماس بگیرید و با شخصی که می تواند به شما کمک کند مکالمه را شروع کنید. برای مشاهده لیست سازمان های سلامت روان و جزئیات تماس آنها به زیر مراجعه کنید. به یاد داشته باشید ، هیچ شرمندگی در مبارزه وجود ندارد.

آن سوی آبی | 1300 224 636 | 24/7
فضای اصلی | 1800 650 890 | 9 صبح تا 13 شب | 7 روز در هفته
خط زندگی | 13 11 14 | 24/7
MensLine | 1800 614 434 | 8 صبح-8 شب | دوشنبه تا جمعه ، ساعت 8 صبح تا 6 عصر شنبه
خط راهنمای کودکان | 1800 551 800 | 24/7

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>