دهکده زمستانی در ماه ژوئن در بریزبن ظاهر می شود

بچه ها فقط به مدرسه بازگشته اند ، اما اگر شما در حال انتظار برای تعطیلات زمستانی هستید ، یا حتی فقط به دنبال یک تفریح ​​خانوادگی برای جشن گرفتن روزهای سردتر در آخر هفته هستید ، این سرزمین عجایب زمستانی را پوشش داده است.

شرکت استرالیایی Venue Co در تاریخ 3 ژوئن ساحل رودخانه Northshore را به یک دهکده زمستانی جادویی تبدیل خواهد کرد که با یک پیست اسکیت روی یخ ، دوش برف ، کامیون های مواد غذایی ، میله های پاپ آپ و یک دهکده igloo کامل می شود.

این رویداد که تا 29 آگوست ادامه دارد ، به مردم محلی بریزبن امکان می دهد تا رویاهای حرفه ای خود را در زمینه اسکیت روی زمین بازی کنند. در حالی که ورود به این مراسم رایگان است ، جلسات 45 دقیقه ای تمام مدت اسکیت روی یخ را می توانید در روز با هزینه ای کمتر از 10 دلار برای کودکان نوپا و 24 دلار برای بزرگسالان خریداری کنید یا در اینجا رزرو کنید.

بعد از اتمام نمایش همه بچه ها با حرکات چشمگیر خود روی یخ ، خودتان را به یک تجربه منحصر به فرد igloo پذیرایی کنید. با شروع از 49 دلار برای هر نفر برای حداکثر پنج نفر ، این ایگلو ها با صندلی های راحت ، کوسن های نرم و چراغ های پری چشمک زن تزئین می شوند و یک جشن به سبک اشتراک به درب ایگلوی شما تحویل می گیرند. ما اکیداً رزرو در اینجا را به شدت توصیه می کنیم.

اگر دست انداختن یکی از 22 ایگلوی خصوصی را از دست داده اید ، غصه نخورید! شما هنوز هم به آشپزخانه پاپ آپ دسترسی خواهید داشت و غذاهای مورد علاقه ما در زمستان مانند چوب بست های غول پیکر ، مرغ سوخاری و لقمه های ماک و پنیر را سرو می کنید. Sip Bar همچنین با ارائه اسپرسو مارتینی ، اسپریتوس آپرول ، آبجو ، شراب یا آبگرم چوبی داغ کلاسیک مفید خواهد بود.

از سه شنبه های اسکیت ارزان تا روزهای تفریحی خانوادگی در روزهای یکشنبه ، لیست کامل ویژه برنامه های هفتگی را اینجا ببینید.

می بینیم سر پیست!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>