در Hot Tea Extravagant W W Brisbane از Hot Cross Scones لذت ببرید

چه چیزی بهتر از شکار تخم مرغ عید پاک است؟ چرا ، البته غذا خوردن در انحطاط!

اگر فکر این است که از باغ دور بزنید تا دست و پنجه نرم خود را در یک ذوب ذوب آب گیر بیاندازید ، این ممکن است باشد! استراحت ، آرامش ، تفریط و پذیرایی (در یک بشقاب نقره ای) ، مجموعه ای از نیش های خوشمزه این عید پاک از راحتی یکی از لوکس ترین مکان های بریسی ، دبلیو بریزبن.

تنظیم کنید که رنگ صورتی خود را به آسمان نشان دهید ، زیرا W Brisbane در حال تجدید تغییر تجربه چای بالا به یک رابطه کاملاً اوسی با کلاسیک های محلی برای آنها است چای بلند عید پاک رویداد. هر جمعه و یکشنبه از 19 مارس به مدت یک ماه اتفاق می افتد ، سعی کنید روی ساندویچ های تخم مرغ با Oscietta Caviar ، پای گوشت Aussie و دانه گوجه فرنگی بوته ای بروید ، یا یک کراس اسکون داغ را با خامه لخته شده و مربای مارمالاد بین جرعه های Veuve Clicquot در حرکت دهید بار اتاق نشیمن هتل (بدون خرگوش مجاز نیست).

و اگر هنوز در شکم خود جا دارید (همیشه * برای دسر جا دارد) ، کیک هویج ادویه دار ، یا تارت های لانه تخم مرغ تمشک تمشک کوچک را پر کنید. صدا بهتر از چوچه های فروشگاهی است؟ ما چنین فکر می کنیم!

رزروها ضروری است (سر اینجا) ، و قیمت بلیط بسته به نوع انتخاب شما متفاوت است.

شما را به آنجا بچرخانید – عید پاک هیپی!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>