در Gigs & Picnics به صورت رایگان سبد و شیار خود را بگیرید

واقعیت: طعم غذا وقتی که با آهنگ تنظیم شود خیلی بهتر می شود. در حالی که یک بعد از ظهر دور هستید ، با آفتاب تنبل پاییزی بهترین اشعه ها و برگ های ترد و نارنجی را که در هوا شناور هستند ، یک برخورد 10/10 کنید. به علاوه ، همه چیز در صورت رایگان حتی بهتر هم می شود.

باغ های گیاه شناسی شهر بریزبن با بازگشت به خانه ، این مزایای خوب را فراهم می کند کنسرت ها و پیک نیک ها در تاریخ 27 مارس. سبد خود را (با حصیر ترجیح داده می شود ، برای مقاصد زیبایی) با مواد مورد علاقه خود جمع کنید و به پایین ترین حفاری های شهر بپیچید. از جاز ملایم گرفته تا رگی مدرن ، کولی های ضرب و شتم ، و حتی مقداری از doof doof ، اجازه دهید موسیقی زنده شما را برای یک آرووی کامل شنبه دور کند.

همچنین کامیون های غذا در دسترس خواهند بود تا شکم های گرسنه را راضی نگه دارند ، بنابراین شما می توانید پتو برای پیک نیک BYO داشته باشید و شهر با بقیه کار خواهد کرد. شروع کار در ساعت 12 شب است اما آهنگ ها تا ساعت 4 بعد از ظهر پمپ می کنند و به شما زمان زیادی می دهد تا انگشت خود را تکان دهید و پا بزنید. هیچ رزرو لازم نیست بنابراین باند خود را جمع کنید و به بازی بروید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>