در کلینیک های زیبایی Artisan یک تجدید پوست لوکس به دست آورید

وارد Comp شوید

وقت آن است که با برخی پوست های کاملاً عالی درخشان شوید ، خانمها! در حالی که بسیاری از ما به طور منظم برای سلامتی کلی خود نسخه می گیریم ، چرا پوست ما باید متفاوت باشد؟ این از ما به معنای واقعی کلمه در برابر همه چیز ، از آلودگی گرفته تا اشعه ماورا بنفش محافظت می کند ، و وقتی سالم باشد بهترین کار را می کند! به همین دلیل است کلینیک های زیبایی صنعتگر نسخه دو هفته ای Skin-Fresh را ارائه می دهد که هدف نهایی آن ایجاد بوم سالم ، درخشان و حتی بومی است که آرایش شما بدون دردسر از آن سر می خورد.

نسخه دو هفته ای Skin-Fresh آنها شامل رطوبت و پاک سازی عمیق است HydraFacial (یک صورت کلاژن ملایم و محرک سطح با استفاده از مکش نرم برای از بین بردن آلودگی) ، انقلابی است پاک + درخشان درمان برای بهبود بافت ، تن و اندازه منافذ ، و درمان نور درمانی برای پر کردن پوست برای درخشش جوان و درخشان. با ارزش 580 دلار ، پوست شما با درمان های پیشرفته و پیشرفته تمیز ، ناز و پاک می شود. شما همچنین توسط یک تیم متخصص در یک محیط مراقبت از طریق رژیم جدید زیبایی خود هدایت خواهید شد و به شما خنکی را می دهد که لیاقت آن را دارید با اطمینان در هر سنی قدم بردارید.

خرابی جایزه

1 بار درمان تمیز کردن عمیق HydraFacial

1 x Clear + درمان سطحی و انقلابی درخشان

1 x درمان تابش نور درمانی

ارزش 580 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>