در کلمنتین با Brioche Bennys و شیرینی های فرانسوی بیدار شوید

وقتی عزیمت کافه محبوب Freja’s یک سوراخ به اندازه برانچ در قلب دهکده Wilston ایجاد کرد (قهوه لباس خواب گربه ، شما واقعاً لباس خواب گربه بودید) ، ما گریه کردیم. اما به زودی چای های خود را با کروسان های فرانسوی و یک منوی چرخشی فصلی جمع می کنیم زیرا جایگزین وی دقیقاً همان چیزی است که دکتر دستور داده است!

کلمنتاین که از عشق به قهوه عالی ، غذاهای محلی و کالاهای پخته شده در خانه متولد شده است ، فضای قدیمی Freja را به یک مرکز مدرن و زیبا تبدیل کرده است که با جنگل های کم رنگ و سرسبز تزئین شده است. با نظارت Freja Dunnell بر فضا و منو ، مکان برگزاری نمایشگاه کاملاً مناسب برای دهکده Wilston است.

با برجسته کردن صبحانه های کلاسیک که در کنار گزینه های خارج از جعبه به خوبی انجام شده است ، گزینه های سبزی شما شامل یک بنه بریوش ، املت خرچنگ کلوچه با فلفل قرمز تخمیر شده ، یا قارچ های فصلی است که با برنج وحشی ، پستو ، تخم مرغ شکم پر و روستی سیب زمینی سرو می شود. اگر ترجیح می دهید آن را برای مهمترین وعده غذایی روز شیرین نگه دارید ، کیک تمشک با ژلاتوی محلی و کارامل تمشک یا ترومپت هایی با کشک لیمو و خرده شکلات سفید دودی نوش جان شما خواهد بود. کلمنتین حتی با کروسانهایی از فرانسه در حال پرواز است که در خانه پر خواهد شد – بزرگ یا بزرگ.

در مورد قهوه ، به عنوان قهوه معمولی (که همچنین متعلق به صاحب کلمنتین ، رایان است) ، و همچنین ریشه های منفرد در حال مشاهده آن هستید. آنها همچنین آب تازه فشرده شده و کامبوچای بومی را ارائه می دهند.

کلمنتین در تاریخ 27 آوریل از ساعت 6 صبح تا 3 بعدازظهر افتتاح می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>