در کباب کباب جدید هندرا یک کباب رایگان بگیرید

کباب فروتن – یک تجربه عملی که به عنوان جام مقدس یک شب گرم است. من می دانم که من تنها کسی نیستم که یک شنبه شب کاملا به لیاقت نور انتهای تونل که یک کباب کثیف تازه ، داغ و بسیار لذت آلود است ، به دره برخورد کرده است. با داشتن این سطح ضخامت عالی ، هر بار گزیدگی بی عیب و نقص و مقدار مناسب سبزیجات ایجاد کنید تا این توجیه را فراهم کنید که مانند یک نوع سالم ، کباب یک ظرف نیست – بلکه یک مکان مقدس است.

اوه ، و یک HSP (که بسته حلال اسنک برای شما خوک های بی فرهنگ است) چطور؟ همچنان قلب تپنده من باش.

این 2 صبح-احساس-احساس دقیقاً همان چیزی است که جدیدترین بچه بلوک با استفاده از دره ، اسنوپ ، توپاک و بیگی پیشگامانش است ، او را به هندرا می آورد. Kebab Kulture یک غذاخوری معمولی از یکی از دوستان خوب رستوران های معروف ترکیه در بریسی است – رستوران Ahmet در South Bank – که ترکیبی از فرهنگ هیپ هاپ با دکوراسیون جهانی است. با تجلیل از دیوارنوشته های افسانه های رپ توسط The Graffiti Collective ، با بهترین برش های گوشت بره ، مرغ و گیاهخواران در خیابان های LA عجله خواهید کرد.

منوی آبدار شامل نه کباب کوچک یا بزرگ است (یک انتخاب صحیح در اینجا وجود دارد) ، کاسه ها ، HSP ها و سالادهای واقعی. ما پیشنهاد “The Multicultural” با مرغ ، گوشت بره ، پیاز ، گوجه فرنگی ، دو پنیر ، پاپریکا ، خیارشور ، چیپس داغ ، تاتزیکی و سس سیر را که از یک دستور خانواده تهیه شده و در نان پخت لواش بدون مخمر بسته بندی شده است ، پیشنهاد می کنیم. BRB ، فک من را برمی دارد.

برای شروع این مهمانی ، کباب کولتور در ازای کمک مالی یک سکه طلا برای حمایت از بیمارستان کودکان ، جمعه 26 مارس (12 تا 2 بعد از ظهر) و شنبه 27 مارس (3 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر) کباب گوشت بره یا مرغ رایگان می بندد. بله را بگیر آنجا!

فرهنگ کباب دوشنبه تا چهارشنبه 9 صبح – 6 عصر ، پنجشنبه و جمعه 9 صبح – 9 شب و شنبه 11 صبح – 8 شب باز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>