در وافل گل رز بنی در کافه گیاهخواری Enoki Coffee & Co حفاری کنید

سبزیجات بریسی علاقه مند می شوند! دیگر روزهای جستجو برای “V” کوچک در یک منو و تصمیم گیری بسیار سخت – که در کل یک گزینه را انتخاب کرده اید ، گذشته است. صحنه سبز بریزبن در حال آماده سازی بی سر و صدا چیز هیجان انگیز است و قلب های گیاهی آن را می ریزد.

قهوه Enoki & Co نقطه شلوغ و تازه صبحانه کنار شمال با یک منوی کاملاً گیاهی است که ثابت نمی کند بیکن است = جای نگرانی نیست. این کافه اخلاقی که توسط Léné Ritter و Chris Allen ایجاد شده است ، گزینه های زیادی برای گیاهخواران و گیاهخواران دارد ، با هدف حمایت از محصولات کوچک و با استفاده از مارک های پایدار و استرالیایی.

با شروع یک منوی زمستانی ، همه پایه ها پوشانده می شوند. بن وافل سیب زمینی و رزماری ساخته شده در خانه را با قارچ های عالی و کلم پیچ ، یا tempura enoki و توفو برای یک وعده غذایی با لقمه حفر کنید. استفاده از Bibimbap کره ای روز شما را با رنگین کمانی از قارچ ها ، توفو ، آووکادو و رب چیلی سنتی ادویه می کند و یا با ترومپت های شکلاتی منحط که با گوشت کره گیاهخوار ، لانه زنبوری میوه فصلی و بستنی سرو می شوند ، شیرین می شوند.

گرسنه در حال حرکت هستید؟ برای برطرف کردن سریع ، نان شیرینی حلوی یا وگان را بردارید. گرسنه نیست؟ Enoki نیمی از وعده های غذایی بسیاری از غذاهای آنها را با تخفیف 25٪ ارائه می دهد!

در مورد نوشیدنی ها ، از Semi-Pro و Almanac یک قهوه مخلوط برتر و یک اصل تهیه کنید. شکلات وگان Grounded Pleasures برای موکا و شکلات های گرم ، به علاوه آب تازه فشرده شده سرد از خیابان Hrvst St.

قهوه و شرکت Enoki هم اکنون از ساعت 7 صبح تا 1:30 بعد از ظهر روزهای هفته و 7 صبح تا 2 بعدازظهر آخر هفته در خیابان 20 فاررانت ، ارتفاعات استافورد باز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>