در نوار مدیترانه ای دره بار ، آیریس بنوشید

آیا به دنبال یک نقطه دید جدید برای خیساندن در آن افق شیرین بریزبن هستید؟ جستجوی شما به پایان رسیده است ، زیرا صحنه غذاخوری پشت بام پررونق ما یک مدعی جدید دارد که به صفوف خود می پیوندد!

نشسته در بالای هتل X جدید The Valley ، بارس و رستوران لوکس پشت بام مدیترانه ای ، Iris ، مکانی مناسب برای ساعت طلایی و فراتر از آن است. با الهام از ادویه جات پر جنب و جوش و بازپرداخت 24/7 که ساحل مدیترانه را از بیروت تا بارسلونا قرار می دهد ، وارد ورودی بزرگ سنگ تراشی های در معرض دید شوید و به دنیای عجیب و غریب گره خورده شوید.

در زیر چراغ چشمک زن پریا با شکوفه گل های گلدار و یک نخلستان درختان زیتون ، خانه های ییلاقی منحصر به فرد کنار استخر ، و همچنین منویی را پیدا می کنید که از جزایر یونان به اسپانیا می پیچد. با سرگردانی از موفقیت اخیر شیرینی فروشی فرانسوی بیسو بیسو ، سرآشپز لوید اِندز کالاها را به سبک واقعی مدیترانه ای با بشقاب های مشترک و غذاهای غنی و در عین حال تازه ارائه می دهد. دم های خرچنگ پنجه ای قرمز با کره چوریزو ادویه دار ، گوجه فرنگی های میراث دار ، پنچوی دنده خوک BBQ و کنار ساندره گل رز را در نظر بگیرید. با #eurosummer عکس بگیرید و هیچ کس تفاوت را نمی داند!

Iris در حال بالا بردن سقف است که صحبت از مکانهای لوکس پشت بام کوئینزلند می شود. شراب و ناهار خوری؟ آنها حفاری کرده اند برای یک شب بوگی پایین؟ طبقه رقص زنگ می زند. با سایه های آلو و نیل الهام گرفته از اسپانیا ، با لهجه های گل رز و طلای تحت تأثیر ایتالیا ، و ویژگی های مرمر و خاکی که همه چیز را از بین می برد ، تنظیم کنید و علاقه مند شوید!

زنبق زنبق هفت روز از ساعت 11 صبح تا دیر وقت باز است. کتاب اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>