در نمایشگاه رنو و طراحی به خانه ساز وادی مراجعه کنید

اگر یک چیز مطمئن باشد ، قفل شدن ها تأثیر زیادی در نحوه زندگی ما در خانه هایمان داشته است.

از قدردانی جدید ما برای چیدمان منازل گرفته تا مفاهیم طراحی فضاهای زندگی و پیشنهادات مربوط به بازسازی ، جای تعجبی نیست که لباس خانه ها وقت خود را در کانون توجه قرار می دهند!

و با آغاز سال جدید به خوبی و واقعی ، 2021 قول می دهد تعداد زیادی الهام بخش از طراحی ساختمان و روند متریال را ایجاد کند که ممکن است به خوبی بر چگونگی برنامه ریزی برای بازسازی ، ساخت و یا تغییر خانه خود در حال حاضر و در آینده تأثیر بگذارد.

اما مگر اینکه یک فرد حرفه ای باشید ، ممکن است مشکل باشد که بدانید کدام روند مناسب فضای شما و سبک زندگی شما است. و گاهی اوقات ، یک جفت چشم تازه و برخی از الهامات بیرونی می توانند همان چیزی باشند که شما برای زندگی در خانه رویایی خود نیاز دارید. جلب کمک از افرادی که در این زمینه آشنا هستند مانند خانه دار صاحب سبک ، ساکن دره ، الیزا گریس ، یک روش عالی برای اطمینان بیشتر از این است که پول خود را بیشتر می کنید و نتایج را دوست دارید.

از نکاتی در مورد تزئین فضاهای کوچک در خانه ، تا نکاتی در مورد چگونگی نظم دهی و ریخت و پاش ، الیزا برای همه مواردی که در خانه شماست به شما کمک می کند. و حدس بزنید چه؟ هفته آینده ، او در حال حضور در Brissy’s Reno and Design Show است!

با بیش از 30 فروشگاه در سراسر خانه ساز دره ، از جمله Adair ها ، هاروی نورمن ، آزادی ، انبار آشپزخانه ، زندگی در منازل استانی و موارد دیگر ، الیزا تمام سوالات مربوط به طراحی و طراحی شما را پوشش داده است و می تواند به شما در مورد چگونگی ایجاد خانه ای با ظاهر شیک مشاوره دهد. ، مهم نیست که چه سلیقه و بودجه ای داشته باشید.

و inspo در اینجا متوقف نمی شود نمایشگاه Reno و Design شامل بیش از 100 غرفه دار ، بازسازی و طراح اضافی است که در این رویداد دو روزه حضور دارند تا دانش خود را از طریق کارگاه ها و مشاوره های یک به یک به اشتراک بگذارند ، همچنین محصولات جدیدی را به نمایش می گذارند و به شما در تهیه منابع کمک می کنند. دقیقاً همان چیزی که شما نیاز دارید

آماده اید خانه رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ بلیط خود را به نمایشگاه Reno and Design در اینجا بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>