در موهای ساخته شده با Emilly Hadrill موهای خود را به ارزش 1500 دلار برنده شوید

وارد Comp شوید

احساس می کنید به یک جنجال نیاز دارید؟ دختر ، ما تو را احساس می کنیم. و بهتر از این ، ما پشت شما را گرفتیم.

اگر اخیراً قفل هایتان احساس ناراحتی می کند ، یا فقط می خواهید یک یال بزرگ اصلاح کنید (فصل جدید ، شما جدید هستید؟) ، به خواندن ادامه دهید – زیرا این واقعیت تقریباً خوب است!

با تشکر از دوستان خوب ما در اکستنشن مو Emilly Hadrill، یک استایلر خوش شانس در آستانه پیروزی در یک بسته نرم افزاری برای استفاده در ماه مه است. اوه آره ، ما ژله!

با ارزش 1500 دلار بزرگ ، این جام مقدس تجارب تبدیل مو است. کاشت برای قفل های طولانی؟ تو اونا رو گرفتی! هوس رنگ جدیدی می کنید؟ فقط رنگ خود را انتخاب کنید! هرچه می خواهی ، فهمیدی عزیزم!

درست است ، دوستداران مو ، EHHE (عزیزان) ، * بسیار سخاوتمندانه * به خوانندگان ما این فرصت را می دهند تا هر روز یک روز موی خارق العاده را با بسته بندی برش ، رنگ و اکستنشن در خیابان Doggett ، سالن فورتوتیو دره ، بسازند.

این افراد با 11+ سال تجربه کار با اکستنشن مو ، واقعاً چیزهای خود را می دانند و با نفس نفس کشیده منتظر هستند تا یال شما را به سطح بالاتری برسانند. اکستنشن های روسی 100٪ Remy با بالاترین کیفیت و بهترین پولی هستند که می توانند خریداری کنند (یا در مورد شما برنده شوید) ، به این معنی که موی جدید شما – هر کدام از طول ها را انتخاب کنید – کامل تر ، ضخیم تر و به نظر می رسد -طبیعی به طور جدی ، تحول زیر را بررسی کنید:

یا اگر پسوندها مورد شما نیستند ، مجبور نیستید آنها را تهیه کنید! هنگامی که از شما دعوت می شود تا با سبک های تحول تحصیل کرده آنها صحبت کنید ، نحوه هزینه جایزه خود را انتخاب می کنید.

بنابراین ، خانمها ، بنشینید ، آرام باشید ، مقداری حباب بنوشید و تلفن خود را حداکثر شارژ کنید ، زیرا شما در حال گرفتن یک سلفی لوتای جهنمی از جدید هستید.

خرابی جایزه

تغییر شکل مو شامل رنگ ، برش و اکستنشن مو.

ارزش کل: 1500 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>