در ماه کوکتل استرالیا راه خود را تا ماه مه بریزید!

اگر دقیقاً مثل ما هستید و یک کوکتل حذفی بعد از ظهر جمعه را دوست دارید ، خوشحال خواهید شد که بدانید ماه کوکتل استرالیا رسما یک چیز است!

پنی سیپه مغز این ابتکار خوشمزه است که پیشنهاد می کند با بهبودی از بیماری همه گیر ، تجارت را به بارهای استرالیا بازگرداند.

برای کل ماه مه ، 72 بار دستچین شده در سراسر استرالیا با 18 انتخاب در خانه ما ، لیست منحصر به فرد و تخفیفی از کوکتل ها را ارائه می دهند.

Cielo ، Blackbird ، Suzie Wong’s و Death & Taxes فقط برخی از موارد مورد علاقه ما هستند که در لیست نهایی بریزبن قرار گرفتند ، در حالی که سیدنی ، ملبورن و آدلاید لیست اختصاصی کوکتل بومی را دارند.

بنابراین ، چگونه کار می کند؟ بلیط یک بار مصرف 20 دلاری را از اینجا به ماه کوکتل استرالیا بخرید ، و در ماه مه در 72 بار شرکت کننده بلیط خود را نشان دهید و قفل دسترسی به منوی مخفی کوکتل های مخصوص را باز کنید.

با نرخ تخفیف 14 دلار برای هر کوکتل ، شما نوشیدنی ترکیبی از بهترین روحیه های محلی و بین المللی را ارائه می دهید که این صنعت از جمله مارک های محلی و بین المللی مانند Hendrick’s Gin ، Patron Tequila ، Woodford Reserve Whiskey و Sailor Jerry Rum ، با مجموعه ای از بوتیک های مخلوط کن مانند شربت های مونین ، Acqua Bianca توسط Salvatore Calabrese و Select Aperitivo و Fever-Tree در کنار هم قرار گرفت. مطمئن نیستیم که در این مرحله چه طعم بهتری دارد – کوکتل یا تخفیف!

برای اطلاع از معجوناتی که ممکن است در این منوهای مخفی موجود باشد ، چیزی بیشتر از اینستاگرام و فیس بوک رنگارنگ و پر جنب و جوش ماه کوکتل استرالیا نگاه نکنید.

اگر یک پاکسازی بهداشتی شما را ممنوعیت جدی در مصرف الکل مصرف می کند ، ممکن است عادت داشته باشید تمام سرگرمی ها را از دست بدهید. اما در رد این واقعه به ظاهر مبتنی بر الکل خیلی سریع نباشید! ماه کوکتل استرالیا با درک تقاضای روزافزون برای گزینه های کم یا فاقد الکل ، با یک شرکت تولید کننده الکل غیر الکلی ، Lyres ، همکاری کرده است تا تجربه کوکتل مشابه شما را بدون خدشه دار کردن طعم ، فقط 10 دلار برای هر کوکتل به شما ارائه دهد.

بنابراین ، همه برنامه های دیگر را در ماه مه لغو کنید ، و وظیفه خود قرار دهید تا در طول ماه کوکتل استرالیا ، تعداد بیشتری از کافه ها و کوکتل های بریزبن را از لیست های همیشه امتحان کنید که در حال رشد هستند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>