در طراحی های حماسی مو 500 دلار برای شما و یک دوست خود برنده شوید

وارد Comp شوید

آیا می خواهید امسال روح تازه ای (حماسی) به موهای خود ببخشید؟ خوب ، چه چیزی بهتر از سفر به سالن برای تازه سازی و بازسازی ریشه های خود است؟ رفتن با یک دوست! روز مراقبت از موهای خود را به یک قرار ملاقات با بهترین دوست ، مادر ، خواهر – هر کسی تبدیل کنید!

افسانه های مو در Epic Hair Designs که در سال 2020 توسط بهترین جایزه صنعت مو استرالیا (AHIA) به عنوان بهترین سالن کوئینزلند اعطا شده است ، به شما و یک دوست خود 500 دلار پول می دهند تا در 16 سالن بریزبن و گلد کوست خود از آنها استفاده کنید.

خانه 140 سبک ارشد و بیشتر استادان رنگ آمیزی گلدول که بیش از هر سالن در استرالیا آموزش دیده است ، شخصی سازی هر سفر منحصر به فرد مو از ابتدا تا انتها در خط مقدم کارهای Epic Hair Designs است. با داشتن مکان های بوتیک در سراسر بریزبن و ساحل طلا ، هر سالن با عطر و بوی امضای خود و نور کریستال تکمیل می شود.

خواه به دنبال بلوند شدن باشید ، لباس راحتی بخرید ، اصلاح رنگی انجام دهید یا خودتان را با یک برش کاملاً جدید تغییر شکل دهید ، آرایشگران در اینجا آماده هستند تا قفل های دلچسب رویاهای شما را ایجاد کنند. یا ، اگر به دنبال راه هایی برای افزودن ضخامت به موهای خود هستید ، این رقابت برای یک بسته اکستنشن مو مناسب خواهد بود ، که شامل طیف باورنکردنی جدید Wildé Beauty Extensions Hair Extension مخصوص موهای شما است که منحصر به فرد در طراحی های حماسی است. بهترین موهای شما همین گوشه است!

خرابی جایزه

ووچر 2 500 500 دلار برای استفاده در هر یک از 16 سالن Epic Hair Designs در 16 بریزبن و گلد کوست

ارزش کل: 1000 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>