در رویداد زمستانی هتل Regatta از پیتزا و Pinot لذت ببرید

مانند سیب و پای یا توت فرنگی و خامه ، یک تکه پیتزا و یک لیوان Pinot جفتی امتحان شده و واقعی است که هرگز نمی تواند قلب زمستانی را گرم کند. هیچ کس این را بیشتر از افراد خوب در هتل Regatta نمی داند ، به همین دلیل است که آنها میزبان یک پاپ آپ خوشمزه برای بالا بردن حرارت هستند!

روز یکشنبه 25 ژوئیه ، به سمت پیتزا و پینوت در حیاط بروید. به عنوان بخشی از زمستان خوش طعم Regatta در تاکستان ها ، پیتزا فروشی پاپ آپ از ساعت 3 تا 7 بعد از ظهر پیتزا دلپذیر را با آتش سوزی از بین می برد. آنجا ایتالیایی با سالامی کلاسیکو ، sobrasada ، guanciale scamorza ، سوگو گوجه فرنگی ایتالیایی ، موتزارلا بوفالو و با ریحان تازه است. یا ، دندان های شیرین عاشق پیتزای دسر با پایه نوتلا ، توت فرنگی ، موز ، مارشمالو ، بادام برشته و گاناش شکلاتی هستند – وای من!

آن را با یک لیوان Pinot بشویید و یا دستکش های خود را به یکی از سه طعم غذای دلپذیر از سبد خرید شراب بپوشانید – شراب گرم کلاسیک ، گلاب گلاب ، و سیب داغ دارچین.

موسیقی زنده در محیط تاکستان زمستانی حال و هوای شما را رقم می زند. و با ورود رایگان و بدون نیاز به رزرو ، صادقانه بگویم ، بی ادبانه است که برای یکشنبه دنج sesh نیایید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>