در خاویار لوکس در نوار فرانسوی Ooh La La Rooftop در بریزبن غذا بخورید

من هرگز به فرانسه نرفته ام ، اما تصور می کنم هیچ کس مانند یک پاریسی پشت بام نمی کند ، برج ایفل به عنوان زمینه نوک نوک آنها عمل می کند. و گرچه ممکن است بانوی آهنین در خط افق بریزبن حضور نداشته باشد ، اما آخرین مقصد پشت بام شهر همچنان شما را با شکوه و عظمت احساس می کند!

نشسته در بالای غذای شیک C’est Bon & Bar ، Ooh La La جدید جواهرات خود را به Woolloongabba آورده است. از ساعت 3 بعدازظهر جمعه تا یکشنبه ، فضای صمیمی مکانی برای مهمانی های کوکتل زیر ستاره در یک منطقه میراثی است. از پله ها بالا بیایید و به خیابانهای بوردو بپیچید!

منوی نوار شما را مجذوب عیاشی و مجلل می کند ، با انتخاب خاویار در انواع سیبری و اوسیه ترا ، صدف های آویشن ، کرمی و قورباغه ، خرچنگ جزیره فریزر با صبح و صدف های آخوند.

حال و هوای غذاهای دریایی را ندارید؟ منوی فرانسوی معاصر همچنین شامل برجسته هایی مانند angus tartare ، زرده و تاندون پخته شده ، پارلایر جگر اردک ، و ترینه شیرخوار خوک با ریواس ، ترش و شوید است. نوش جان!

در مورد bevs ، شما در حال تماشای کوکتل های امضایی مانند La Gazelle با rhum ، passionfruit و falernum ، یا Saint-Germain-des-Prês با تثلیث مقدس جین ، خیار و گل ارنج هستید. و البته ، شما در فرانسه هستید ، بنابراین منتظر انتخاب شگفت انگیزی از شراب های محلی و فرانسوی باشید.

اوه لا لا جمعه 2 جولای افتتاح می شود. اینجا رزرو کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>