در بهترین کلاسهای رنگ آمیزی و جرعه جرعه بریزید

از خاک رس و گل سرخ گرفته تا یین و جین ، ترکیب کاردستی با تیپ کار مورد علاقه جدید همه است! اما شما نمی توانید از جفت شدن OG عبور کنید-رنگ و جرعه نه تنها یک زمان شگفت انگیز است ، بلکه فعالیتی است که شما را مجبور به ترک یک اثر هنری می کند و می توانید به آن افتخار کنید.

این که آیا می خواهید حیوان خانگی خود را نقاشی کنید یا ون گوگ داخلی خود را رها کنید ، ما بهترین رنگ و جرعه های بریزبن را پیدا کرده ایم تا بتوانید درست داخل آن فرو بروید!

برس و بشکه | نیوستد

نگرانی های خود را برطرف کرده و در این مهمانی رنگ غوطه ور شوید! یک شب در Brush & Barrel شما را مجبور می کند با یک لیوان شراب ارتباط برقرار کنید و با یک نقاشی اصلی خیره کننده که هر وقت آن را به دیوار خود منتقل می کنید ، حس موفقیت را در شما ایجاد می کند. از غروب های گرمسیری گرفته تا آناناس های بد بو و حتی برداشت آنها از مونالیزا ، پیکاسو را در کمترین زمان در درون خود خواهید یافت!

Cork & Chroma | بانک جنوبی و وست اند

وقتی می توانید آن را خودتان در Cork & Chroma نقاشی کنید ، مبلغ هنگفتی برای یک اثر هنری gorg پرداخت نکنید! تیم مهربان و با استعداد در اینجا همه در مورد ایجاد فرایندهای خلاقانه در دسترس هستند ، بنابراین آنها به شما کمک می کنند تا انرژی هنری خود را با یک وینو در دست هدایت کنید. شما BYO و آنها بقیه را در طول سه ساعت کلاس های مرحله به مرحله ارائه می دهند. آنها همچنین عاشق جشن گرفتن مناسبت های خاص شما هستند ، بنابراین می توانید در یک رویداد خصوصی شرکت کنید ، یا با نوشیدنی های غیر الکلی BYO برای یک جلسه خانوادگی بچه ها را بیاورید.

رنگ آمیزی فریدا’s n. | پدینگتون

برای شراب خوب و گذراندن اوقات خوش ، به این استودیوی لوکس و سیاه و لوستر بروید. تمام قطعات شیکی که اینجا نقاشی می کنید به طور خاص انتخاب شده اند تا وقتی آنها را با افتخار به دیوار خود آویزان می کنید ، از مناظر ، تا گلها ، پروفیل ها و حتی خود فریدا (به عنوان یک طرح جدید فریدا در هر فصل!) . شما همچنین می توانید با شبهای “Paint Your Pet” عشق خود را به دوست چهارپای خود بالا ببرید یا در RnB Frida’s شیار خود را شروع کنید! Frida’s Sip n ‘Paint با تجهیزات رنگ آمیزی عالی و ظروف شیشه ای در دسترس است ، همچنین برای نوشیدن و نوشیدن کاملاً BYO است. یا ، این کار را با افزودن یک پنیر مصنوعی از کتری و قلع محلی افسانه ای در مجاورت به متخصصان بسپارید.

Paint ‘n’ Pour Art Studio | روچدیل جنوبی

آثار هنری را از بین ببرید ، ما شاهکارهایی برای خلق داریم! در استودیو هنری Paint’n’Pour ، استعدادهای خلاق خود را تقویت می کنید ، زیرا در یک سری کلاس های هنری شرکت می کنید. از انتزاع مدرن ، مناظر ، هنر رزین ، ریختن رنگ و موارد دیگر ، این استودیوی هنری کوچک همه چیز را انجام می دهد! معلمان سرگرم کننده و آسان در اینجا دوست دارند به شما در کشف استعداد پنهان خود کمک کنند تا این فرایند لذت بخش تر شود. با همکاری چندین کافه ، می توانید در یکی از کلاس های هنری آنها در سراسر شهر شرکت کنید یا از استودیوی آنها در Rochedale South دیدن کنید. از این بهتر ، این تیم خلاق کلاس های تلفن همراه را ارائه می دهد ، بنابراین شما حتی نیازی به ترک خانه خود ندارید (پاداش!). غذا و نوشیدنی BYO مورد استقبال قرار می گیرد! استودیوی هنری Paint’n’Pour مناسب برای مبتدیان و فراتر از آن و همچنین کودکان ، افراد را با هنر و خلاقیت دور هم جمع می کند.

پینو و پیکاسو | بریزبن جنوبی و دره فورتوتیوث

پیکاسو کیست؟ در این آتلیه هنری پر جنب و جوش ، نقاشی ها با انفجار رنگ و خلاقیت زنده می شوند. با جلساتی که تمام سطوح مهارت هنری را برآورده می کند ، شما سرگرم خواهید شد که مناظر ، چهره ها ، حیوانات و موارد دیگر را نقاشی کنید ، همه با یک لیوان شراب در دست. آه ، آرامش! هنرمندان آنها آموزش دیده اند تا گام به گام شما را از طریق هر نقاشی از ابتدا تا انتها راهنمایی کنند ، بنابراین حتی تازه کارترین هنرمند نیز احساس موفقیت می کند. با اعتقاد راسخ که نقاشی برای روح مفید است ، از هر بخشی از فرایند نقاشی لذت خواهید برد. با گروهی از دوستان خود کتاب رزرو کنید و از طریق یک کلاس با هم بخندید و آثار هنری و خاطرات زیبایی ایجاد کنید.

Sip ‘n’ Dip | مکان های مختلف

تلفن را زمین بگذارید ، یک لیوان شراب بردارید و بگذارید همه استرس های شما با دوز سالم خلاقیت از بین برود. با پاشش در 42 مکان از Tenterfield تا Mooloolaba و سراسر بریزبن ، Sip’n’Dip را در گوشه ای پیدا خواهید کرد. نقاشی ها هر ماه تغییر می کنند بنابراین ضربه های شما همیشه تازه خواهد بود ، چه در حال ایجاد عکس های بد بو در مورد استادان و چه یک لاما در تاج گل باشید. بعلاوه ، اگر قبلاً خود را با قلم مو ون گوگ دوست دارید ، آنها کلاسهای کاملی از جمله رزین ، جوهر الکل و سفال را ارائه می دهند. و بهترین قسمت؟ شما قبل از شروع کلاس ، با یک شام نشسته مناسب با وینو در کنار شما پذیرفته می شوید!

نوار رنگ | جیندالی

همه ما یک هنرمند در درون خود داریم و در طول جلسات نقاشی با احساس خوب در این مرکز خلاق ، هنرمند شما آزاد خواهد شد! گام به گام ، شاهکار شخصی خود را ایجاد خواهید کرد ، خواه یک کاکتوس رنگارنگ ، یک منظره ونیزی ، حیوان خانگی شما ، یا حتی قرار ملاقات شما باشد. وقتی The PaintBar بقیه کارها را انجام می دهد ، بطری مورد علاقه خود را با شراب و تنقلات همراه داشته باشید. تجربه ای ندارید؟ جای نگرانی نیست. مناسبت خاص؟ استودیوی مدرن یا عرشه بیرونی مکان مناسبی برای مهمانی مرغ ، تولد یا مراسم شرکت شما است. احساس الهام می کنید؟ هنرمندان معتبر در اینجا همه برای تخیل شما هستند ، بنابراین شما را به تغییر رنگ ، شکل یا حتی ایجاد یک نمونه اصلی ترغیب می کند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>