در برنامه های روز مادر گیر کرده اید؟ هتل Regatta شما را مرتب کرده است

همانطور که گفته می شود ، “راه قلب یک زن از طریق شکم او است” و ، خوب ، هتل Regatta این جمله را ارائه داد.

زنگ ساعت 6 صبح خود را خاموش کرده و پیش بند را پایین بگذارید. مادر صبح به آن پنکیک های سوخته احتیاج نخواهد داشت. Regatta با ارائه سه گزینه ناهار خوری زیبا ، روز مادر را جذاب کرده و وظیفه بازی Nigella Lawson را برای شما صرفه جویی می کند.

خواه شما و مادر بخواهید کنار یک رودخانه بنشینید و یک صبحانه خوشمزه را میل کنید ، فضای داخلی شیک و آرام رستوران The Boatshed را بپذیرید ، یا در یک ناهار طولانی داخل ایوانهای ظریف و آهنی توری در سطح 1 ، در آنجا لذت ببرید چیزی برای لذت بردن از مادر است.

ما می دانیم که هیچ دو مادر یکسان نیستند ، به همین دلیل هتل Regatta شما را برای رسیدن به موفقیت در هنگام گذراندن این روز خاص با هم آماده کرده است. در زیر گزینه های مربوط به هر گزینه غذاخوری را بیابید!

صبحانه A Bo Carthed قایق

ساعات اولیه روز مادر را با صبحانه در رستوران برنده جایزه انجمن هتل های کوئینزلند (QHA) ، The Boatshed شروع کنید. خواه مادر شما شیطان خوش ذوقی باشد یا دندان شیرین ، منو در اینجا دارای همه چیز است ، از یک قارچ دلپذیر قهوه ای ، آووکادو و سرخ کن های خوشمزه ، و پنکیک دوغ با شکلات Lindt ، موز کبابی ، و بستنی کارامل شور… علامت. ما بالا بلیط ها همچنین شامل قهوه و آب میوه هستند و برای هر بزرگسال 40 دلار است. اگر کوچولوها را نیز بیاورید ، یک منوی کودک با قیمت 15 دلار برای هر کودک در دسترس است.

منوی کامل را در اینجا ببینید و بلیط ها را در اینجا رزرو کنید.

بوفه صبحانه

این بوفه صبحانه که در فضای خیره کننده سطح 1 ناهار خوری و مشرف به رودخانه واقع شده است ، با مجموعه ای از غذاهای آغازین خنک پر شده است تا مادر و مادر شما را به فضولی که در انتظار شما است راحت کنید. کار خود را با بشقاب های میوه ای فصلی ، گرانولای خانگی ، پنیرهای صنعتگر و ماهی سالمون دودی شروع خواهید کرد. پس از تجربه کمای غذایی numero uno ، به چیزهای داغ تبدیل خواهید شد! ما در حال صحبت کردن از بیکن دودی ، تخم مرغ شکم پر ، پشته سیب زمینی و قزل آلای دودی گرم هستیم.

آیا ما اشاره کردیم که یک ایستگاه نان و شیرینی پزی نیز وجود دارد؟ مادر را با نان های مختلف صنعتگر ، نان شیرینی تازه پخته شده ، شیرینی های پوسته پوسته ، غذاهای خوشمزه و اساساً هر کره و چاشنی موجود در آنجا به پاریس منتقل کنید. بلیط بزرگسالان 50 دلار و کودکان 25 دلار قیمت دارند. کودکان زیر 5 سال به صورت رایگان غذا می خورند – خوش شانس آنها!

منوی کامل را در اینجا مشاهده کنید و بلیط را در اینجا رزرو کنید.

ناهار طولانی روز مادر

شما و مادر واقعاً مردم صبح نیستید؟ نگران نباشید. این ناهار طولانی و ناخوشایند گزینه مناسبی برای کسانی است که صبح ها صبح چند ساعت از خواب زیبایی خود را دوست دارند. همچنین در فضای ناهارخوری سطح 1 تنظیم شده است ، هنگام ورود به یک ناهار به سبک اشتراک ، یک بلینی دریافت خواهید کرد ، که شامل غذاهای شروع کننده آب دهان ، مانند میگوهای فلفل قرمز و گیاهان ، به علاوه تخته های مشترک capocollo با سالامی ، پاسترامی ، میوه های خشک ، پنیر نرم و نان های روستایی.

هنوز شیر آب نزنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد! در وعده های اصلی که شامل دنده بزرگ بو داده و ماهی قزل آلا دودی خانگی است ، همراه با طیف وسیعی از طرفین مشتاق ، کاوش کنید. بلیط بزرگسالان برای هر نفر 69 دلار و کودکان 25 دلار است.

منوی کامل را اینجا ببینید و بلیط ها را در اینجا رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>