در این 13 کارگاه و کلاس در BNE با زیرکی عمل کنید

آیا می خواهید با مهارت جدید چشمگیر ، افق هنری خود را گسترش دهید ، استعدادهای آشپزی خود را بالا ببرید یا دوستان خود را انعطاف دهید؟

خوب ، شما خوش شانس هستید ، زیرا بریزبن محل کارگاههای بی نظیر و کلاسهای جذاب است که قطعاً باعث جاری شدن آن آب میوه های خلاقانه می شود. ما بهترین کارگاه های پیشنهادی را برای کمک به شما در حیله گری ، یافتن جایگاه خاص خود و یا کشف سرگرمی جدید خود ، گردآوری کرده ایم!

گیاه شناسی MJC | پایان غرب

او یک مادر معمولی نیست – او یک مادر گیاهی است! اگر دوست دارید فضای خود را با فضای سرسبز پر کنید ، یا مانند ما ، اتاق شما در آستانه تبدیل شدن به یک جنگل داخلی است ، پس MJC Botanical حتماً باید یک کلاس داشته باشد تا زیبایی شما را قلقلک دهد. MJC Botanical که در Nursery Mappin در قلب West End میزبانی می شود ، هر هفته آخر هفته با تعداد چشمگیری از کارگاه های خلاقیت زنده دو ساعته ، دارای قیمت چشمگیر 95 دلار است. انگشت شست سبز خود را بیرون بیاورید و بیاموزید که چگونه تراریوم ، کوکدهاما ، باغ های مجسمه سازی ، تاج های گل زنده و گیاهان دارویی خود را بسازید. در پایان کلاس ، خلقت خود را به خانه و voila ببرید! شما مهارت جدیدی کسب کرده اید و یک قطعه جدید و خیره کننده از دکوراسیون منزل به دست آورده اید. رزرواسیون ضروری است و می توانید در اینجا انجام دهید.

قنادی جدید مزرعه | مزرعه جدید

صدا زدن به همه دندانهای شیرین! با نزدیک شدن به زمان عید پاک ، هرگز زمان بهتری برای ارضای این ولع مصرف قند و شرکت در یک کلاس حماسی شکلات سازی نبوده است. قنادی New Farm مجموعه ای عالی از کارگاه های مختلف از 60 تا 250 دلار شامل کلاس های مستر شکلات ، کارامل ، لانه زنبوری و مارشمالو و همچنین ساخت تخم مرغ عید پاک را که به تازگی معرفی شده است ، ارائه می دهد! در بین جرعه های شراب گازدار ، قبل از ساخت مخلوط کاکائو خود ، در مورد ریشه شکلات بیاموزید و قوانین و فن آوری معتدل را جذب کنید. بهترین قسمت؟ علاوه بر یادگیری ترفندهای مربوط به تجارت ، با یک دسته از نکات خوب خوشمزه همراه خواهید شد تا آنها را به خانه ببرید و با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید (یا نه)! علاقه مند؟ البته شما هستید – اینجا کتاب کنید.

خانه کرمیک Mas & Miek | Newstead

چه یک تازه کار کاملا باشید و چه یک جادوگر روی چرخ ، Mas & Miek کلاس های سرامیکی را ارائه می دهد که برای همه سنین و مقاطع مختلف مناسب است. استودیوی زیبای Newstead آنها کاملاً مجهز است که به شما کمک می کند مهارت های سفالگری را صیقل دهید و دارای گزینه های بی شماری کارگاهی متناسب با نیازهای شما است. اگر می خواهید صنایع دستی و سرامیک خود را مانند یک حرفه ای پرتاب ، ساختن دست ، آتش زدن و لعاب زدن پیدا کنید ، می توانید در اینجا رزرو کنید و سفر سفالی خود را آغاز کنید.

پنیر گوشت نمکی | Newstead

در حالی که محدودیت های سفر ممکن است مانعی برای رویاهای تابستانی یورو ما باشد (در حال حاضر) ، هرگز نترسید! طوفانی بپزید و اجازه دهید پنیر Salt Meats با یکی از کلاسهای حماسی آشپزی شما را به خیابانهای ایتالیا منتقل کند. در امتحان Knock-Out Gnocchi ، مهارت های آشپزی خود را تیز کنید و رمز قلیان کردن خمیر خود را از ابتدا باز کنید. سپس ، کوفته های نرم و نرم بالشی را شکل دهید و یک بشقاب کاملاً نفیس و ساخته شده از نانوسکی تولید کنید! یا ، در دوره ماکارونی گیاهی ایتالیایی به هنر ماکارونی گیاهی تسلط پیدا کنید. هر دو کلاس به مدت دو ساعت با 89 دلار کار می کنند و شامل یک نوشیدنی الکلی در بدو ورود ، تنقلات عالی ایتالیایی در سراسر کشور (ما در مورد آنتی پاستو و پیتزا صحبت می کنیم) ، و یک دستورالعمل برای بردن به خانه ، بنابراین می توانید مهمانان مهمانی شام بعدی خود را تحت تأثیر قرار دهید! اوه ، و شما باید همه چیزهایی را که می پزید بلعید. اینجا رزرو کنید!

کلاس گلدوزی کوک و ساقه | Newstead

یک بطری مشروبات الکلی بگیرید و دوستداران خود را برای یک شب بخیه و سوزن در کلاس گلدوزی دست خالی اتاق جمع کنید. با ارائه یک هنر مدرن متخلک به شکل سنتی هنر ، این درس گلدوزی دو ساعته فقط 55 دلار است و شما را مجبور می کند هر زمان که بخواهید جرعه ای بنوشید و موفقیت خود را بدوزید (و به خاطر طرح های بی ادبانه و نژاد آور خود جیغ بزنید!) پس از آن ، شاهکار شیطنت خود را به خانه ببرید و یک تکه دیوار تزئینی جدید برای صنوبر سازی فضای خود دارید! Psst: ما به شما توصیه می کنیم مادربزرگ اجازه دیدن ندهد.

مدرسه جین مشروب فروشی بریزبن | پایان غرب

بازگشت به مدرسه؟ اگر شامل جین و کوکتل سفارشی شود ، ما پایین خواهیم بود. کوله پشتی خود را بگیرید و دفترچه یادداشت خود را در مدرسه Gin Brisbane Distillery آماده داشته باشید ، جایی که شما در آنجا نوشیدنی می نوشید و نوشیدنی های خوشمزه را میل می کنید در حالی که کارشناسان به شما نحوه تقطیر جین بی نظیر خود را می دهند. با انتخاب بیش از 140 گیاه گیاهی ، اجازه دهید که ima-GIN-action شما وحشیانه عمل کرده و سلیقه های شما را برآورده سازد زیرا هرچه در مورد روح و نحوه تقطیر آن می دانید یاد می گیرید. سپس ، با یک بطری یک نوع خلاقیت خود را به خانه برسانید ، و همچنین یک مزه تست شده توسط متخصصان را دور کنید. شما می توانید تجربه مستر مشروب فروشی خود را با قیمت 189 دلار برای هر نفر از چهارشنبه تا شنبه ، ساعت 14 تا 18 اینجا رزرو کنید!

برای یک نگاه اجمالی ، می توانید در مورد آنچه اتفاق افتاده است ، هنگامی که ما دو استایلر را برای سفر به مدرسه جین به اینجا فرستادیم ، بخوانید.

خودتان بمب های حمام طبیعی بسازید | Newstead

نازپروری آموزشی؟ ما برای آن اینجا هستیم. در حالی که از کلاس ساخت بمب حمام طبیعی بهره مند می شوید ، چیزهای طبیعی خود را حفظ کنید و به برخی از افراد خود دوست داشته باشید. این کلاسهای 75 ساعته که به مدت دو ساعت و با هزینه 75 دقیقه برگزار می شود و توسط مادر وقت و حمام بریزبن برگزار می شود ، می توانید فقط از بهترین و طبیعی ترین مواد دوستدار پوست استفاده کنید تا بتوانید با خیال راحت خیس شوید. از سموم ناخوشایند و مواد شیمیایی سخت صابون های فروشگاهی خودداری کنید و بیاموزید که چگونه چهار بمب حمام رنگارنگ خود را بسازید ، همراه با گلبرگ های زیبا ، آنها را به خانه ببرید و لذت ببرید! ارگانیک و زیبایی شناختی؟ این یک برد-برد است! کلاس خود را در اینجا امن کنید.

انبار روح | استافورد

هر گال یک مکنده گل است ، درست است؟ روز خود را با برخی شکوفه های شکوفا کنید و به گل فروشی های متخصص Soul Pantry بپیوندید زیرا آنها شما را از طریق ایجاد آثار هنری و تنظیمات با موضوع گل راهنمایی می کنند! از تاج های گل دلربا گرفته تا دسته گل های بوجی ، همه چیزهایی را که برای ساختن چیدمان زیبای خود برای به خانه بردن و لذت بردن از آنها نیاز دارید یاد خواهید گرفت. صبحانه شما در استودیوی گل واقع در یک قلع قلع قدیمی جذاب در استافورد ، برای هر نفر 185 دلار هزینه دارد و شامل یک چای صبحانه دلچسب همراه با نوشیدنی های تازه است. دوست داشتن چیست؟ شما می توانید تجربه گل های سفارشی خود را در اینجا رزرو کنید.

کلاس تقدیر مسینا ژلاتو | جنوب بریزبن

من جیغ می کشم ، شما جیغ می کشید ، همه ما جیغ می کشیم زیرا کلاس های تقدیر Gelato مسینا بازگشته و بهتر از همیشه است! علاقه مندان به دسر و غذاهای خوشمزه ژلاتو ، برای یکی از خوشمزه ترین تجربیات آموزشی که بریسی ارائه می دهد ، کام خود را رزرو کنید و آن را برتر کنید. ابتدا با آشپزهای نابغه مسینا درگیر شوید و یک نگاه اجمالی در پشت صحنه صحنه جادو را تجربه کنید. سپس ، با یک کلاس کلاس ژلاتو سازی ، بخشی از درس علوم ، دستان خود را آلوده کنید. با حضور در کلاس سفارشی داخلی آنها ، رمز و راز آماده سازی ژلاتوی عالی را از ابتدا باز می کنید ، قبل از اینکه به زراعت نهایی ژلاتو (ریزه زدن!) بپردازید. فقط با 160 دلار برای هر نفر ، این کلاس ها کالای داغی هستند ، بنابراین سریع وارد شوید و اینجا رزرو کنید.

وزارت دست ساز | Bridgeman Downs

خواه یک خیاط خیاط باشید و خواه به دنبال یک سرگرمی مفید جدید ، وزارت دست سازه قطب خلاقیت ماموریت الهام بخشیدن از کارگاه های عمومی جذاب خود هستند. نام آن را از دوخت 101 به لحاف ، ایجاد سایه چراغ ، ساخت روکش کوسن و یادگیری چاپ لینو – آن را دریافت کردند. می توانید لیست کامل گزینه های آنها را اینجا ببینید. یادگیری مبارک!

مراقبت از پوست طبیعی DIY | Newstead

هیچ رازی نیست که زیبایی طبیعی به خوبی در تمام کابینت های حمام ما واقع شده است. گام بعدی؟ ساخت خود! خوشبختانه ، مگ ازa_raw_journey اینجاست تا ما را به سمت ایجاد یک روال کاملاً طبیعی برای مراقبت از پوست راهنمایی کند. در کارگاه دو ساعته 80 دلاری وی ، روش های ساده و طبیعی را برای جایگزینی محصولاتی که ممکن است در خانه داشته باشید پیدا می کنید که ممکن است با هورمون ها ، خلق و خو و سلامتی شما بهم بخورد. این کلاس شما را با اصول اولیه آشنا می کند ، به شما نشان می دهد که چگونه روغنهای اساسی را در زندگی روزمره خود بگنجانید و چگونه محصولات بسیار آسان برای کاهش بار سمی ، اولویت بندی محیط زیست و صرفه جویی در پول نقدی که به سختی صرفه جویی می کنید ، بسازید. سپس ، خلاقیت خود را به خرج دهید و برخی از محصولات زیبایی را از جمله اسکراب بدن ، آب نمک لوکس ، بطری غلتکی و خیساندن پا معجون و معطر کنید تا روند مراقبت از پوست خود را تازه و جوان کنید! همچنین یک کتاب دستورالعمل برای تهیه خانه همراه با تن راهنماهای گام به گام برای ایجاد سایر محصولات زیبا در خانه دریافت خواهید کرد. اینجا رزرو کنید و خودتان را درمان کنید (لیاقت آن را دارید).

کارگاه ساخت پنیر با رزین | Newstead

اگر شما مکنده یک تخته پنیر “گرمی” هستید ، ما فقط کلاس داریم که می توانیم تبلیغات شما را به سطح بعدی برسانیم. با همراه داشتن هنرمند مستقر در بریزبن ، Sheri ، کمی خلاقیت به همراه داشته باشید و به شما بیاموزد که چگونه تخته پنیر رزین دار خود را بسازید! Sheri شما را با تمام اصول کار با رزین قبل از ورود به چیزهای سرگرم کننده و آزاد کردن هنرمند داخلی خود ، در حالی که شخصی طراحی خود را روی یک تخته خرد کن چوبی انجام می دهید ، به شما راهنمایی می کند. شما بعد از این شب ستاره شراب و پنیر بعدی خود خواهید بود ، به ما اعتماد کنید. با پرداخت 150 دلار می توانید کلاس دو ساعته خود را در اینجا رزرو کنید.

آموزشگاه آشپزی خوک طلایی | Newstead

کما غذایی ورودی! سرانجام ، هیچ لیستی از کارگاه های آموزشی خلاق بدون یک مدرسه آشپزی برجسته کامل نخواهد بود. انتخاب ما؟ خوک طلایی و لیست پر ستاره دوره های آشپزی آنها. وقتی مهارت های آشپزی عالی را از غذاهای سراسر دنیا دریافت می کنید ، از بهترین ها در کسب و کار بیاموزید و گذرنامه های غذای خود را آماده کنید. ما شوخی نمی کنیم وقتی می گوییم آنها کلاسهایی از کشورهای مختلف جهان دارند ، از غذاهای خیابانی مکزیک گرفته تا یونان مدرن ، انحطاط فرانسوی و همه چیز در این بین. بنابراین ، شب ملاقات بعدی خود را با برخی سرگرمی های عملی ادویه کنید یا دوستان خود را جمع کنید و سفر نهایی آشپزی را آغاز کنید! می توانید لیست کامل گزینه های کلاس آنها را در اینجا بررسی کنید – شلوارهای کششی که به شدت برای این لباس توصیه می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>