در اینجا یک بسته انحصاری بسته به JW Marriott Gold Coast وجود دارد

گلد کوست با سواحل نوازش ، گشت و گذار درخشان ، خریدهای ویژه ، زندگی شبانه غبطه انگیز و ماجراجویی بی پایان ، مقصدی در کلاس جهانی است – درست در اینجا و در حیاط پشتی ما. در میان 70 کیلومتر خط ساحلی بدون وقفه ، جای تعجب نیست که بسیاری از مردم به شن های طلایی و اقامت های استثنایی ارائه می شوند. قسمت سخته؟ دقیقاً انتخاب محل رزرو برای استراحت بعدی خود!

تعریف مجدد لوکس اولین JW Marriott در استرالیا است. در دسامبر 2020 ، 5 ستاره دوباره افتتاح شد هتل جی دبلیو ماریوت و طلای ساحل نام تجاری جدید و خیره کننده Surfers Paradise Marriott Resort & Spa است. با 35 میلیون دلار علامت تجاری جدید که در زیبایی شناسی جدید و زیبایی دیده می شود ، از محیط طبیعی آن الهام گرفته و زیبایی و خلق و خوی آرام کوئینزلند ساحلی را در خود جای داده است. با این کار خدمات نمادین ، ​​لمس های غافلگیر کننده و لذت بخش مارک ها ، به علاوه یک منطقه استخر تالاب ، که رقابتی با تجربه صخره های اقیانوس است. آنچه که به آنها امتیاز می دهد ، مجموعه فعالیتهای روزانه پنج تا 10 دقیقه ای آرامش آنهاست که باعث می شود شما احساس تغذیه و احیای مجدد کنید.

پرتاب استرالیایی آن با همکاری بوده است تعطیلات من – رهبران وقتی صحبت از تجربیات منحصر به فرد تعطیلات می شود. آنچه آنها را از هم متمایز می کند این است که آنها نوعی تیم هستند که فقط هیچ نوع تعطیلات اصلی را ارائه نمی دهند. آنها فقط آنچه را که مایلند خودشان انجام دهند ارائه می دهند و اطمینان حاصل می کنند که هر بسته شامل موارد اضافی اعم از اعتبارات استراحتگاه ، ارتقا room اتاق ، درمان آبگرم یا موارد دیگر است. همه موارد سفارشی توسط متخصصان سفر خود که بهترین های هر مقصد را برای یک تجربه بدون وقفه در تعطیلات در یک جعبه با بهترین استراحتگاه ها ، اتاق ها ، تورها و همه چیزهای کوچک در میان ، آزمایش و آزمایش می کنند. (کلید ایجاد خاطرات فراموش نشدنی در تعطیلات). این چیزی است که سفیر و ستاره پوشش تعطیلات من ناتالی گروزلوسکی در مورد آن است. “من عاشق سطحی از جزئیات هستم که برای ایجاد هر بسته ای لازم است. متخصصان سفر آنها تعطیلات را دستچین می کنند که بر خلاف هر آنچه که من قبلاً دیده ام ، دارای ارزش خارق العاده و موارد انحصاری هستند. ” ناتالی که خود ساکن ساحل طلای ساحل است و به مدت سه سال سفیر تعطیلات من است ، وقتی صحبت از این قطعه کوئینزلند می شود متخصص است و معتقد است که چیزهای زیادی برای کشف در منطقه وجود دارد ، حتی به عنوان یک فرد محلی. او می گوید: “ما به استرالیایی ها كمك می كنیم تا نه تنها تعطیلات كاملی را برای ایده آل ترین و مجلل ترین مقصد پیدا كنند ، بلكه راهی شگفت انگیز برای سفر پیدا كنند كه واقعاً یك نوع است.” “نقش من به عنوان سفیر برای تعطیلات من یک هماهنگی طبیعی در حمایت از اشتیاق مداوم من برای سفر است. همه مارک های مسافرتی یکسان ساخته نشده اند ، اما Holiday من به اندازه من اهمیت دارد و آنها تعطیلات را دقیقاً به همان شکلی که من انجام می دهم ایجاد می کنند. “

My Holiday یک بسته پرتاب منحصر به فرد برای آخرین سفر لوکس VIP تهیه کرده است. با سه شب بسیار مورد نیاز ، صبحانه روزانه ، 250 دلار جایزه شراب و اعتبار شام ، کوکتل های امضای رایگان ، بطری شراب در بدو ورود ، تسویه حساب دیر هنگام برای استراحت و پارکینگ نوشیدنی ، یک قرارداد سفارش داده شده وجود دارد برای خوانندگان سبک اینجا.

احساس پوکی می کنید؟

با در نظر گرفتن شراب اختصاصی My Holiday 250 دلار و اعتبار شام ، خود را برای برخی از تفریحات جدی آماده کنید که دارای مجموعه ای از گزینه های پیشرفته برای آرامش و لذت بردن است.

فصل و آیه

در طبقه همکف واقع شده و برای صبحانه ، ناهار و شام باز است ، بار زیبا هتل با انرژی تعطیلات شلوغ است. چه کوکتل سریع مشرف به استخر تالاب زرق و برق دار باشد و چه تماس با دوستان و صفحات مشترک ، باید از نوار تمام روز بازدید کنید.

رستوران سیتریک

نوعی عطر و بوی خوش در رستوران Citrique و در این گزینه ناهار خوری تمام روز یک رزرو فوری انجام می دهید. به دلیل صبحانه ، میان وعده ، بازار غذاهای دریایی و چشم اندازهای کنار دریا شهرت یافته اید ، حتی مردم محلی را می توانید برای غذاهای معاصر تازه متوقف کنید.

میسون

تعطیل بودن تمام تلاش در مورد چیزهای جدید است و میسون بهترین گزینه شام ​​خارج از جعبه است. این رستوران با الهام از حاشیه بازی هاراجوکو ، یک میز سوشی زنده ، بار ویسکی پیچیده و غذاخوری های جالب تپان ارائه می دهد.

کنار استخر از پاویلیون

هیچ چیز مانند “کوکتل و غذاهای آشپزی کنار استخر” “خارج از دفتر” فریاد نمی زند. هنگامی که هتل کنار استخر Pool Pavillion به همراه ون غذای یکپارچه خود را در اختیار شما قرار می دهد ، خاموش شوید. ما سیب زمینی سرخ کرده ترافل را بسیار توصیه می کنیم!

ناهار خوری در اتاق JW را میل کنید

چند بار با سرویس اتاق خود واقعاً راحت می شوید؟ بر اساس Citrique و Chapter & Verse ، ناهار خوری اتاق هتل دارای یک صبحانه و منوی غذاخوری تمام روز است که محصولات تازه محلی را قهرمان می کند.

PS آیا می دانید؟

می توانید در تالاب آب شور تفریحگاه اسنورکل کنید و ماهی های گرمسیری را کشف کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>