در اینجا چگونگی تنظیم آن وجود دارد

این که آیا شما عصبانیت درونی خود را به سمت Joy Division هدایت می کنید لذتهای ناشناخته و Arctic Monkey’s صبح، دلتنگی 2000s خود را با Daft Punk’s دوباره زنده کنید کشف و MGMT دیدنی چشم، یا با بازدیدهای کلاسیک از Kanye West کمربند بزنید زندگی پابلو، یک چیز مشترک در همه این آلبومهای نمادین وجود دارد: همه آنها در وینیل باورنکردنی به نظر می رسند.

در دوره ای از Spotify و پخش جریانی ، سوابق بازگشتی نمادین داشته اند. آنها چیزی منحصر به فرد را برای تجربه گوش دادن به موسیقی ارائه می دهند: عمل ساده توقف و نشستن برای گوش دادن به موسیقی ، نه در حالی که “در حال حرکت” هستید ، چه در ماشین ، چه در ورزشگاه و یا در هنگام کار.

با بیشتر شدن افراد در ارتباط با وینیل ، استایل با جادوگران فناوری در JB Hi-Fi همکاری کرد تا تمام مواردی را که باید در مورد خرید یک دستگاه ضبط و انواع مورد نیاز خود بدانید ، اجرا کند!

وینیل چیست؟

* ضبط خراش * حتی وینیل چیست؟ این دیسکهای مسطح و گرد و دارای شیارهای مارپیچی سالهاست موسیقی بد بوئی را در گوش شنوندگان سراسر جهان قرار داده است. نام وینیل پس از چاپ سوابق مواد است. شبیه نوارهای کاست ، وینیل یک قالب آنالوگ است که به معنی ترجمه مستقیم یک به یک آهنگ ضبط شده است. به طور خلاصه ، در اینجا هیچ بیت دیجیتالی یا الکترونیکی وجود ندارد!

یک نکته مثبت: جمع وینیل وینیل است – نه “وینیل”. اگر این کمکی است ، می توانید با آنها سوابق تماس بگیرید!

چگونه می توان ضبط کننده مناسب خود را خریداری کرد

با وجود هزاران بازیکن رکورد در بازار ، انتخاب مناسب ترین برای شما می تواند طاقت فرسا باشد. این قطعاً هیچ سناریوی متناسب با همه نیست! برای صرفه جویی در انجام تحقیقات خود ، ما کمترین مقدار را برای هر نوع جمع کننده وینیل داریم. از شخصی که تازه شروع به جمع آوری کرده است ، تا فردی که هر آلبوم Oasis را جمع آوری کرده است ، این راهنمای نهایی شما برای تعیین اینکه شما چه نوع کلکسیونی هستید و به دنبال کدام نوع ضبط کننده صدا هستید!

تازه کار

اگر در وینیل کاملاً جدید هستید ، توصیه می کنیم قبل از اینکه به بازارهای موجود بپردازید ، بودجه خود را تعیین کنید. با 100 دلار ، بیشتر یا کمتر ، می توانید تعداد زیادی از بازیکنان ضبط با عملکردهای اساسی را پیدا کنید – آنها رکورد بازی می کنند. در این مرحله تمام چیزی است که شما نیاز دارید!

اگر شما یک تازه وارد وینیل هستید که می خواهید از قطار جریانی بیرون بیایید ، Turntable Flea Market از JB Hi-Fi یک مدل مقرون به صرفه با USB است. بنابراین ، اگر می خواهید مجموعه وینیل خود را با خود ببرید ، این دستگاه ضبط به شما امکان می دهد وینیل را بایگانی کنید ، یا کپی های دیجیتالی مجموعه ضبط شده خود را نگه دارید – به هیچ کابل یا پیش تقویت نیاز ندارید!

کمیت شناس

آیا شما کسی هستید که وینیل هایی را که می توانید به دست بگیرید استفاده می کنید؟ در این صورت ، جمع آوری وینیل برای شما یک سفر کشف است. شما با همان روحیه بالایی که دارید به انبوه 100 دلاری نزدیک می شوید. از نظر کمی گرایانه ، یک نسخه ارتقا یافته و چند قطعه بالاتر در نظر شما است.

ما صفحه چرخشی کاملا اتوماتیک Audio Technica JB را پیشنهاد می کنیم که دارای ویژگی هایی از جمله تبدیل دیجیتال ، یک صفحه چرخان اتوماتیک کمربند متحرک با دو سرعت ، یک تلفن داخلی داخلی و بسیاری موارد دیگر است!

جمع کننده نوستالژیک

جمع آوری و گوش دادن به وینیل فرار پرشوری برای شماست. شما پراکندگی کلاسیک در ژانرهای مختلف را در مجموعه خود دارید و کمی متخصص عصر هستید. خواه این فیلم pysch-punk دهه 60 باشد ، یا رقص 80s ، یا r&B دهه 90 ، برای شما وقت گذاشتن ، نشستن و لذت بردن از برخی از بازدیدهای کلاسیک را برای روز شلوغ خود مهم می دانید.

با ضبط بسیار زیاد ، زمان کم ، ما Audio Technica LP2X زیبا و شیک را پیشنهاد می کنیم.

همه چیز را بدانید

وقتی کسی از شما می پرسد چه موسیقی را دوست دارید ، وقتی جواب می دهید ، “کمی از همه چیز” شوخی نمی کنید. از متال و تکنو آلمانی گرفته تا رپ و الکترونیک فوق العاده مصنوعی ، همه را دوست دارید و همه را می دانید! همیشه در هر مهمانی مسئولیت سیم Aux و دی جی ساکن را بر عهده دارید ، وقتی وارد یک فروشگاه ضبط می شوید روحیه ای آزاد دارید و هرگز در یک بخش یا ژانر نمی مانید.

بنابراین ، برای شخصی که دوست دارد موسیقی خود را به اشتراک بگذارد و دوستان و خانواده خود را برای کشف چیز جدید تشویق کند ، JB’s Pro-Jet Essential Turntable زیبا و جذاب بازیکن شماست!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>