در اینجا راز یک عروسی سرگرم کننده با ویکتوریا پارک وجود دارد

علاوه بر اینکه با شخصی که دوستش دارید متحد شوید و عهد می کنید شگفتی های زندگی مشترک را به اشتراک بگذارید ، تا زمانی که از زندگی جدا شوید ، در روز عروسی شما چه کار دیگری باید انجام دهید؟ اگر اتفاقاً در محل برگزاری مراسم عروسی سال دو بار در بریزبن باشید ، خوشحال خواهید شد که بدانید آنجا زیاد است.

نه تنها پارک ویکتوریا منظره ای مجلل را تجسم می بخشد که تجلی لوکس عروسی استرالیا را نشان می دهد ، اما آنها همچنین دارای امکانات مختلفی هستند که باعث می شود سرگرمی در طول روز ادامه داشته باشد. مهمانان شما می توانند در محدوده رانندگی مسالمت آمیز ، محل آخرین فناوری و تجهیزات گلف ، جادو کنند. و اگر مهارت آنها کاملاً مطابق با سطح لازم نیست ، آنها همچنین می توانند در Putt Putt در زمین مینی گلف 18 سوراخ ویکتوریا پارک که دارای مناظر حماسی از افق بریزبن است و همچنین کاملاً مجوز دارند ، شرکت کنند.

  پارک ویکتوریا ، عروسی ، مکان عروسی ، عروسی های بریزبن ، مکان عروسی بریزبن

به کودکان و نوجوانانی که از طریق این مراسم موفق می شوند ، می توانند با زمین بازی کودکان ، با یک تراکتور مزرعه ، قایق پارویی و یک خانه بزرگ و چوبی توله ای جایزه بگیرند. و در حالی که آنها به خیال خود اجازه می دهند وحشی شود ، دیگران می توانند با مراجعه به ویکتوریا پارک بیسترو شروع به گفتن “سلام” به همسر شما در همسایگان کنند! به عنوان یکی از بهترین اسرار نگهداری شده در بریزبن ، منوی مدرن استرالیایی که به صورت محلی تهیه می شود و در محیط جذاب یونانی با چشم اندازهای بلند شهر سرو می شود ، مطمئناً میهمانان شما را راضی نگه می دارد.

و در حالی که مهمانان شما از زندگی خود می گذرانند کجا خواهید بود؟ شما در یک صحنه زیبا و زیبا از باغ های خیره کننده و پارک های خورشید بوسیده ، لحظه کاملا ایده آل خود را از دست خواهید داد. در زیر درختان جاکاراندای تاریخی ژست بگیرید یا خود را در مقابل کاکتوس های بزرگتر از عمر خود قرار دهید تا عکس هایی که دارای قاب مناسب هستند. سپس ، هنگامی که برای پذیرایی خود آماده هستید ، پارک ویکتوریا نیز مرتب شده است!

  پارک ویکتوریا ، عروسی ، مکان عروسی ، عروسی های بریزبن ، مکان عروسی بریزبن

برای رزرو روز مبارک خود ، سر بزنید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>