در اینجا آنچه در فروشگاه Aries Zodiac Sign in 2021 ذخیره شده است

شما اولین علامت آتش در زودیاک هستید و اجازه نمی دهید کسی آن را فراموش کند! برج حمل بودن دارای یک توانایی طبیعی است که در تمام کارهایی که انجام می دهید ، پر از جاه طلبی و پیتزا ، جسور باشید. بنابراین ، اگر بین 21 مارس – 19 آوریل به دنیا بیایید ، اوقات خوبی را پشت سر می گذارید!

انتخاب یک برج حمل از میان جمعیت کار سختی نیست ، زیرا آنها معمولاً هدایت کننده آن هستند. از آنجا که آریایی ها اهل هنر ظرافت نیستند ، برخورد مطمئن و پرانرژی آنها نسبت به همه چیز باعث می شود اطرافیان از این کار الهام بگیرند. نماد قوچ نمی تواند مناسب تر باشد ، زیرا یک برج حمل به طور عادی روبرو می شود و با تمام اسلحه ها روبرو می شود.

امسال ، زمان شما در کانون توجهات گذشته است. عطارد ، معروف به سیاره ارتباطات ، همزمان با ورود به ماه آوریل ، وارد علامت برج حمل می شود. به عبارت دیگر ، این فرصتی است که منتظر آن بوده اید!

با کمک ارتباطات موثر و انرژی مثبت فراوان ، امور مالی خوبی در راه شماست! درست است ، ماه های آینده یک تن از پتانسیل های شما را برای استفاده از موفقیت طولانی مدت و قفل کردن در سال 2021 به عنوان امیدوار کننده ترین سال خود دارند.

خواه سرانجام درخواست ارتقا سطح شغلی شما باشد یا اینکه ابراز تمایل برای جدی گرفتن با آن شخص خاص ، ارتباط مهم است!

به برخی از inspo نیاز دارید؟ در اینجا چند همدرد شما از برج حمل وجود دارد که همه ما آنها را می شناسیم و دوستشان داریم …

اما واتسون

متولد: 15 آوریل 1990

رابرت داونی جونیور.

متولد: 4 آوریل 1965

سارا جسیکا پارکر

متولد: 25 مارس 1965

لیدی گاگا

متولد: 28 مارس 1986

جکی چان

متولد: 7 آوریل 1954

ریز ویترسپون

متولد: 22 مارس 1976

کورتنی کارداشیان

متولد: 18 آوریل 1979

کیرا نایتلی

متولد: 26 مارس 1985

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>