خود را در این نمایشگاه چند حسی ون گوگ غرق کنید

اگر قبلاً ندیده اید که تصاویر رویایی بر روی سطح گرم پاشیده شده باشد ، ون گوگ زنده یک تجربه غوطه وری چند حسی است که در آن نمادین ترین نقاشی های گوگ زنده می شوند.

پس از گشت و گذار در بیش از 50 شهر در سراسر جهان و مسحور بیش از شش میلیون علاقه مند به آثار هنری ، سرانجام نوبت ماست ، بریسوگاس! در اواخر امسال ، نمایشگاه مورد انتظار قبل از ظهور در شهرهایی از جمله کانبرا ، پرت ، نیوکاسل و BNE واقع در سیدنی به نمایش در خواهد آمد!

بنابراین ، چه انتظاری می توان داشت؟

دنیای پر جنب و جوش وینسنت ون گوگ که با نمره کلاسیک متحرک تنظیم می شود ، از طریق 3000 اثر هنری بزرگتر از زندگی که در هر اینچ فضای فضای گالری همه جانبه می چرخند ، می رانند و می رقصند ، زنده می شود. جزئیات پیچیده ، علاقه و جادوی برخی از بهترین و برجسته ترین آثار گوگ را از جمله آنها خیس کنید شب پرستاره ، آفتابگردان ، شکوفه های بادام ، و تاکستان سرخ.

همانطور که تصاویر جذاب را جذب می کنید ، به درون کارهای صمیمی ذهن و بینش هنری نابغه گوگ منتقل می شوید ، تقریباً انگار که در یکی از نقاشی های او غواصی می کنید.

این نمایشگاه که یک تجربه خانوادگی است ، میلیون ها نفر مورد تحسین و تمجید قرار گرفته اند و مطمئناً یکی از نمایش های مهیجی خواهد بود که دوست ندارید آن را از دست بدهید!

معاملات شركت در محل ها و تاريخ ها هنوز اعلام نشده است ، اما مي توانيد در اينجا براي بليط هاي پيش فروش ثبت نام كنيد. در ضمن ، در مورد همه موارد به روز باشید ون گوگ زنده و اطلاعات بیشتر نمایشگاه را اینجا ببینید.

تصویر سرب: Lume

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>