خواهران روح خود را بدست آورید ، هتل Regatta میزبان Jamboree جاز است

خانمها و آقایان ، لحظه خود را برای زندگی کردن لا لا لند خیال سرانجام رسید. از طریق درب انبار سیاه و سفید هتل Regatta وارد The Walrus Club شوید و فوراً احساس کنید که به گذشته برگشته اید ، زیرا زمان آن فرا رسیده است که روز جهانی جاز را با Jazz Jamboree جشن بگیرید!

این Jamboree که توسط The Walrus Club میزبانی می شود ، “متشکل از جاز” است و مجموعه ای از گروه های محلی مربا آماده برای به صحنه آمدن در این گودال زیرزمینی مرسوم است. از مجریان این برنامه می توان به کوارتت جیمز ساندون با استیو نیوکامب ، جس اسپینا کوارتت و خاویر اسپایسر تریو با بازی گریم نوریس اشاره کرد که از The Big Apple (تبریز بزرگ) تبریک می گوید!

ورود به The Walrus Club به عنوان یکی از جوی ترین بارهای بریسی با اتاقهای کم نور ، کاناپه های چرمی پرنعمت ، جعبه های رم و صندوق های چای ، احساس می کند انگار با یک اسپایسی فراموش شده و زیرزمینی برخورد کرده اید که از دهه 1920 فعالیت می کند. شما یکی را می شناسید. گتسبی بزرگ ، هر کسی؟

در روز پنجشنبه 29 آوریل ، لباس شلوار خود را پاک کنید و کارهای پا را دنبال کنید زیرا این Jazz Jamboree مطمئناً هنگام انجام اشکال ریزه کاری شما را با “ورزش های قدیمی” دور خواهد انداخت.

با بلیط 49 دلار ، بلیط شما شامل دسترسی به یک جاز 4 ساعته ، کوکتل امضا در بدو ورود ، چشیدن رم از افسانه ها در Husk Distillers و یک بشقاب غذاخوری خوشمزه از نوار pop-up سالومی است. ما در حال صحبت با مورتادلا پسته ، لونزا و دوزخ سالامی هستیم که همراه با رب کیش ، انجیر کودک ، کرنیشون ، هلو و چتنی مشکاتل و همه چیز از نان های صنعتگری که می توانید رویای خود داشته باشید.

بنابراین ، آماده شوید واقعیت را پشت سر بگذارید و به یکی از بهترین گربه های باسن بریسی تبدیل شوید. قبل از اینکه بلیط هایتان به فروش برسد ، اینجا را سریع بگیرید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>