خنده و نفس نفس زدن در مروارید سفید حالا در تئاتر کوئینزلند

هر کسی که در یک جلسه اتاق هیئت مدیره دندان های خود را بچرخد یا چشم خود را به یک تبلیغ زیبایی ناآگاهانه بچرخاند ، به صندلی های ردیف اول نمایش ماه تئاتر کوئینزلند احتیاج دارد (و حتی اگر این کار را نکرده اید ، ادامه مطلب را بخوانید زیرا هنوز هم می خواهید یک بلیط گیر بیاورید !)

ضربه شگفت انگیز Anchuli Felicia King مروارید سفید از 17 ژوئن تا 10 ژوئیه خود را به صحنه تئاتر بیل براون می رساند تا به کاوش در فرهنگ سمی محل کار ، نژادپرستی نه چندان عادی و تجارت شرم بپردازد.

این برند در دفتر لوازم آرایشی تازه تاسیس Clearday سنگاپور ، جایی که زیبایی فقط به رنگ سفید (سفید) است ، بسیار مناسب است اما کالاها نیست. تبلیغات تلویزیونی جدید آنها به دلایل اشتباه به صورت آنلاین درز کرده و ویروسی شده است – eek! امروز چه کسی اخراج می شود؟

مثل وقتی که شما در کنترل بحران عمیق هستید زیرا به طور تصادفی آن پیام ناخوشایند را به شخصی که در موردش صحبت می کنید ارسال کرده اید ، اما به جای پاک کردن یک Snapchat ، Clearday باید مشاجرات شخصی را کنار بگذارد و قبل از بیدار شدن از بازار آمریکا ، عواقب آن را مهار کند. .

https://www.youtube.com/watch؟v=xAibQSCawlE

نمایشنامه نویس پرکار در پشت مروارید سفید – که جایزه بهترین تئاتر سیدنی 2019 را زیر کمربند خود دارد – موضوعات به موقع را گرفته است که چرخ دنده های او را به عنوان یک جوان تایلندی-استرالیایی خرد می کند و یک نمایش سرگرم کننده بیرحمانه از سیاست های دفتر و روابط پان آسیایی ایجاد می کند.

کینگ می گوید: “نمایش من لیستی از موضوعات مواد غذایی را بررسی می کند – صنعت زیبایی ، تعدد هویت های” آسیایی “، نژادپرستی درون فرهنگی ، فرهنگ سازمانی هزاره ، گفتمان جهانی و اینترنت ، و شرم به عنوان یک کالای فرهنگی.” “در هسته آن ، مروارید سفید واقعاً در مورد ارتباطات است: راه هایی که ما برای به دست آوردن یا واگذاری قدرت از زبان استفاده می کنیم. “

بلیط خود را در اینجا رزرو کنید و کلاس Pilates خود را لغو کنید ، زیرا حس شوخ طبعی بی ادب و کاملاً استرالیایی که در طول نمایش بافته شده است ، یک تمرین بدنی کافی خواهد بود. این یک ماجراجویی ظالمانه است که نمی توانید آن را از دست بدهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>