خط ساحلی کوئینزلند را در یک کاروان قدیمی پر از جین کاوش کنید

تماس با همه جویندگان ماجراجویی و متخصصان کوکتل! اگر به نظر می رسد خط ساحلی منظره ای با چرخهای پرنعمت شیار با G & T متشکل از دست در دست به نظر می رسد ایده آل ایده آل شما است ، یک لیوان را بگیرید و کمربندهای خود را ببندید! ما چیزی برای تشویق داریم.

سکوی اجاره بوتانیست جین و کاروان Camplify برای راه اندازی اولین کاروان اختصاصی جین کوئینزلند با هم متحد شده اند و بهترین تجربه جوراید دنج و فرار یک شبه را به مهمانان داده اند! یک وانت پرنعمت رویایی پر از لبه پر از جین است؟ ما به آن می نوشیم! نحوه کار آن در اینجا است:

از این پس تا پایان ماه ژوئن ، مسافرانی که آخر هفته طولانی خود را (جمعه تا یکشنبه یا شنبه تا دوشنبه) در کاروان پرنعمت The Botanist رزرو می کنند ، با یک کیت ساخت کوکتل جین رایگان پذیرایی می شوند! محل سکونت یکپارچهسازی با سیستمعامل با یک بطری لب Botanist Gin ، آب مقوی تازه ، مواد اولیه حفظ شده و دستور العمل های خوشمزه تزئین می شود تا بتوانید کوکتل های جین کاملاً مناسب خود را در کنار ساحل تکان دهید.

گیاه گیاه شناس وان همیشه جذاب (با لقب دلچسب “شور”) یک کاروان با کیفیت عالی است که با تزئینات زیبایی ساحلی الهام گرفته از دهه 70 و دکوراسیون قابل اجرا در اینستاگرام که برای دست اندازهای ساحلی و بچه های بوهمی ساخته شده است ، بازسازی شده است! وسیله نقلیه دلپذیر و دنج حیوان خانگی دوستانه است و تا چهار خواب دارد ، بنابراین می توانید با نزدیکترین دوستان خود به جاده بروید ، اوقات با کیفیتی را با خانواده بخرید یا یک هفته آخر هفته عاشقانه را به سبک بو بخوانید!

با سفرهای بین المللی خارج از کارت ، هرگز زمان بهتری برای خیساندن زیبایی های طبیعی کوئینزلند و کاوش در جواهرات پنهان محلی در حیاط پشتی ما نبوده است. اگر تازه کار جاده ای هستید ، وان گیاه شناسی را می توان برای مسافرانی که به هر مقصد در شعاع 50 کیلومتری توگون ، ساحل طلا منتقل می شوند ، یدک کشید و تنظیم کرد. به برخی از inspo نیاز دارید؟ 10 انتخاب برتر ما را برای بهترین مکانهای اردو در نزدیکی بریسی اینجا ببینید.

از 100 دلار در روز ، می توانید تعطیلات پرجنب و جوش ساحل خود را در کاروان سالت اینجا رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گیاه گیاه شناس ، به وب سایت آنها در اینجا مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>