خزانه داری بریزبن یک شب شراب ، پنیر و حباب برگزار می کند

آیا در ابتدا نیش می زنید و عاشق آن هستید؟ خوب ، شبی که به الهی ترین لذت های گناه زندگی – شراب ، پنیر و حباب – اختصاص یافته باشد ، شما را وادار می کند که بله بگویید!

در این ماه ، با یک سفر دو ساعته نمونه گیری پنیر و چشیدن شراب در خزانه داری برجسته و جذاب Brisbane ، خود را تجربه کنید.

با هر دلار 50 دلار ، آماده شوید تا جرعه جرعه جرعه بنشینید و استراحت کنید زیرا هر گوشه و کنار از طبقه همکف هتل با ایستگاه های طعم شراب سرریز می شود ، جایی که می توانید از طریق انتخاب گسترده ای از شراب های قرمز ، سفید و گازدار استرالیایی و بین المللی ، شناور شوید. اگر از ما بخواهید یک معامله!

بگذارید این سرگرمی تا حیاط خزانه داری ادامه پیدا کند ، جایی که با یک طعم دهان پر از پنیر و اسپری ضد پاستا پذیرایی خواهید کرد. علاوه بر این پیشنهاد فوق العاده زیبا ، Ryan on the Park و The Lab در طول شب کاناپه های دلپذیری را ارائه می دهند.

دو ساعت چشیدن پنیر ، نمونه گیری از شراب ، قایق های گردشی ، اوه ، و آیا ما اشاره کردیم که سرگرمی زنده وجود دارد؟ اتفاق بدی نیست که به برنامه های آخر هفته طولانی روز کارگر خود اضافه کنید!

بنابراین خانمها ، لباس کوکتل معروف و کفش رقص خود را انتخاب کنید ، زیرا این شب یک غوغا خواهد بود!

قبل از اینکه بلیط هایتان به اتمام برسد ، آن را در اینجا نگه دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>