خرید 500 دلاری خرید شارل و کیت

وارد Comp شوید

وقتی نوبت به برخی از لباس های قاتل می رسد ، منکر این نیست که لوازم جانبی می تواند فریبکارانه ای ایجاد کند یا بشکند! کیف دستی مناسب یا کفش شیک می تواند مواردی باشد که کمد لباس شما را مرتفع می کند ، به همین دلیل استفاده از لوازم جانبی تازه فصل جدید هک یک ظاهر طراحی شده ما است. با تشکر از دوستان ما در CHARLES & KEITH ، ما به یکی از خوانندگان خوش شانس خود این فرصت را می دهیم تا با خرید 500 دلار خرید ، کیف دستی نهایی را بدست آورید!

به مناسبت های مختلف کیف های مختلفی را می طلبد – بدون شک یک مجموعه کیف دستی خوب یک وسیله اصلی برای هر لباس مجلسی است. لباس مخصوص کلاس برای کار ، کلاچ برای شب قرار ملاقات ، یا یک کراس بدنه برای اجرای کارها … سبک زندگی شما هرچه باشد ، یک کیف نمی خواهد آن را قطع کند ، درست است؟ ما برخی از موارد برجسته خود را از CHARLES & KEITH که هر زن شیک باید در زرادخانه لوازم جانبی خود داشته باشد ، گردآوری کرده ایم. آنها فقط با چند کلیک می توانند مال شما باشند ، فقط مطمئن شوید که در زیر وارد می شوید!

کراس بدنه Couture-esque

ایده آل برای گردش در مغازه ها ، پیک نیک آخر هفته ، یا صرف صبحانه با هوای خود ، یک کراس کرید درجه یک در این فصل چند مایل راه می یابد! ما در حال حاضر با کیف های کراس بغل زین وسواس داریم. آنها باعث می شوند هر لباسی فوراً بالا برنده و گران قیمت به نظر برسد! برترین انتخاب ما این کیسه زین کاراملی خامه ای با تزئینات کوک زیبا و بند گره دار است ، چه زیبایی!

کیف زین CHARLES & KEITH Stitch Trim 89 دلار

بالا دستی

آیا شنیده اید که کیف های دسته دار کلاچ جدید هستند؟ خوب ، شما اکنون دارید! این کیف های دسته دار زیبا برای مناسبتی خاص یا امور رسمی تر مناسب هستند. این شماره خاکی با دستگیره زنجیره ای طلای خود و جزئیات تعظیم معاصر ، کشف مناسبی برای افزودن عنصر مورد علاقه و پرداخت به کمد لباس شما است.

کیف دستگیره چارلز و کیت 79 دلار

توالت جادار

همه ما آن روزها را پشت سر گذاشته ایم که احساس می کنید نیمی از خانه را با خود بیرون می برید! آیا می توانم آمین مادران بریسی بگیرم ؟! خوب ، هر چیزی که برای حمل و نقل در اطراف شهر نیاز داشته باشید ، با طیف وسیعی از کیف های حمل و نقل بزرگ CHARLES & KEITH ، شیک و زیبا خواهید بود. ما در حال طراحی لرزش این شماره رنگ شنی با جزئیات طلای زیبا در دسته های دوتایی هستیم – یک کلاسیک واقعی اگر تا کنون دیده باشیم!

کیف چرمی و دسته دو دست چارلز و کیت 133 دلار

سبک شانه دهه 90

هر شیک پوش در خوراک Insta شما یکی از این نوزادان را دارد! ادای احترام به سبک سوپرمدل کلاسیک دهه 90 ، کیف شانه باگت یک ضربه فوری از لرزش های “دختر باحال” را به هر لباس اضافه می کند. ما سخت افزار طلایی و رنگ های جت مشکی این زیبایی را دوست داریم!

کیف شانه CHARLES & KEITH دستگیره 109 دلار

خرابی جایزه

کوپن شارل 1 دلار و 500 دلار

ارزش کل: 500 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>